کد خبر : 2017315 | 07 اردیبهشت 1403 ساعت 23:06 | 22.6K بازدید | 21 دیدگاه

مدیون احمد هستیم، اما جواب اعتماد حسینی را دادم

واکنش ستاره حریف پرسپولیس به قهرمانی در جام حذفی

مهاجم آلومینیوم اراک ابراز امیدواری کرد تیمش در جام حذفی به قهرمانی برسد و هواداران را خوشحال کند.

واکنش ستاره حریف پرسپولیس به قهرمانی در جام حذفی

به گزارش "ورزش سه"، شروین بزرگ بعد از پیروزی آلومینیوم مقابل پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بیان کرد: خدا را صدهزار مرتبه شکر. این بازی خیلی سخت بود، ولی ته دلم می‌گفت ما صعود می‌کنیم. حتی وقتی با نتیجه 4 بر 2 عقب افتادیم، می‌دانستیم صعود می‌کنیم. خدا را شکر که این امر محقق شد.

او ادامه داد: ما مدیون احمد گوهری هستیم. به او گفتم احمد در ضربات پنالتی کار را در بیاور که خدا را شکر عالی کار کرد.

مهاجم آلومینیوم درباره انتقادهایی که در چند وقت اخیر بابت گل نزدن در ترکیب تیمش تحمل شد، گفت: هواداران چرا ناراضی بودند؟ نه، فشاری روی من نبود. آخر من بازی نمی‌کردم که بخواهم گل بزنم. باید بگویم که به تصمیم کادر فنی احترام می‌گذاشتم. در مس کرمان مهاجم فیکس تیم مجتبی حسینی بودم. کل بازی‌ها مرا بازی می‌داد و سبک او را می‌دانستم. این سرمربی ترکیب خود را سخت تغییر می‌دهد. من هم در کل فصل اعتراضی نکردم و خدا را شکر در زمانی که به من داده شد؛ جواب اعتماد او را دادم.

بزرگ در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش می‌تواند قهرمان جام حذفی شود، افزود: ما دو بازی سخت در جام حذفی انجام دادیم. نساجی را در خانه خودش شکست دادیم و پرسپولیس، مدعی قهرمانی را توانستیم حذف کنیم. به نظرم امکان قهرمانی در جام حذفی وجود دارد، چرا که پتانسیلش را داریم.

دیدگاه‌ها