کد خبر : 2017355 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 06:00 | 12.1K بازدید | 3 دیدگاه

عظیمی ستاره جدید فوتسال ایران؛

نقش حیاتی ستاره جوان تیم ملی در لحظات تعیین‌کننده

بهروز عظیمی، ستاره جوان تیم ملی، فرشته نجات شمسایی در جام ملت‌های آسیا بوده و در حساس‌ترین لحظات تاثیرگذار نشان داده است

نقش حیاتی ستاره جوان تیم ملی در لحظات تعیین‌کننده

به گزارش ورزش سه، درخشش جوان‌ترین بازیکن شمسایی در پُستی که همیشه بهترین‌ها در آن به میدان رفته اند و به آقای گلی چنگ زده‌اند، نقطه عطف و پرواز تیم ملی در جام ملت‌های آسیا بوده است. عظیمی که تصور می‌شد در آینده ای نه چندان دور برای تیم ملی ایران افتخارات و گل‌های پرشماری را به ارمغان بیاورد، اما عملکرد فوق العاده‌اش در جام ملت‌های آسیا و تاثیرگذاری‌ در حساس‌ترین زمان ممکن، او را به یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی تبدیل کرده و از همین حالا برای ایران گره‌گشا بوده است. تا با وجود این بازیکن جوان، جای خالی حسین طیبی در تیم ملی کمتر حس شود.

عظیمی در تاریک‌ترین لحظات تیم‌ملی، چراغ گلزنی را روشن کرده است. او در دیدار نیمه نهایی برابر ازبکستان، پاس بی نقص سالار آقاپور را بدون هیچ حرکت اضافه‌ای با ضربه‌ای ساده و تمام کننده به گل تبدیل کرد و ایران را از ازبک‌ها پیش انداخت. نکته جالب این بوده عظیمی تنها گل تیم ملی را مقابل ازبکستان به ثمر رساند. زیرا دو گل دیگر با اشتباهات بازیکنان حریف وارد سنگرتوری ازبکستان شد.

2015272

عظیمی در بازی یک‌چهارم نهایی با قرقیزستان، زننده گل نخست تیم ملی بود و سپس راه را برای گل‌های بیشتر باز نمود. اگرچه مهم‌ترین نقش او به بازی مرحله گروهی برابر بحرین مربوط می‌شود. در شرایطی که بازی با نتیجه سه بر سه دنبال می‌شد و مسابقه برای شاگردان شمسایی بسیار سخت و با استرس در جریان بود، عظیمی با ضربه‌ای غیرقابل مهار و استثنایی، توپ را به تور دروازه بحرینی‌ها گره زد تا ناجی تیم ملی در آن بازی فشرده و غیرمنتظره باشد‌

2015273

تیم ملی فوتسال در دیدار پایانی به مصاف تایلند خواهد رفت و پیش‌بینی می‌شود بهروز عظیمی فارغ از هر نتیجه‌ای با توجه به عملکرد بسیار خوبی که داشته است، به عنوان پدیده مسابقات ( پسر طلایی ) انتخاب شود.

دیدگاه‌ها