کد خبر : 2017360 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 06:38 | 20.1K بازدید | 18 دیدگاه

درخشش سینای پرسپولیس دود شد و به هوا رفت!

هافبک دفاعی پرسپولیس در اراک روز درخشانی داشت اما بعد از حذف این تیم اصلا به چشم نیامد.

درخشش سینای پرسپولیس دود شد و به هوا رفت!

به گزارش "ورزش سه"، سینا اسدبیگی هافبک دفاعی پرسپولیس که این فصل خیلی کم به میدان رفته و چه در دوران سرمربیگری یحیی گل محمدی جه بعد از آن یک نیمکت نشین محض بوده در بازی جام حذفی مقابل آلومینیوم اراک از دقیقه 59 به جای مهدی ترابی وارد میدان شد و نمایش درخشانی هم ارائه کرد.

اسدبیگی در بیست دقیقه پایانی بازی دو بار در موقعیت گلزنی قرار گرفت که یک بار شوت او را گوهری مهار کرد و بار دوم ضربه او داخل چارچوب نبود.

با این حال بعد از کامبکی که پرسپولیس در ده دقیقه پایانی بازی خورد و به وقت‌های اضافه رفت کسی باور نمی‌کرد یک هافبک دفاعی ظاهرا بی تکنیک سرخ‌ها را جلو بیاندازد.

در شرایطی که به نظر می‌رسید پرسپولیس بدون بازیکنان تهاجمی و شاخص خود در حمله توان گل زدن ندارد سینا اسدبیگی در چهارمین دقیقه از شروع بازی با شلیکی مهلک از فاصله حدودا 25 متری دروازه میزبان را باز کرد.

اما درخشش  سینای سرخ‌ها به همین جا ختم نشد و او در شروع نیمه دوم وقت‌های اضافه مثل یک پاسور شاخص و گلساز با دیدی بالا از مرکز زمین به آل کثیر پاس گل داد تا عیسی هم دبل کند و تیمش را با دو گل اختلاف در وقت‌های اضافه جلو بیاندازد.

اسدبیگی در ضربات پنالتی هم یکی از ضربات تیمش را تبدیل به گل کرد و به نوعی یکی از فنی‌ترین ضربات را به تور کنار دروازه زد که گوهری هرچه رفت، به توپ نرسید.

با وجود درخشش اسدبیگی در این بازی اما حذف پرسپولیس و شکست تلخی که در اراک متحمل شدند باعث شد نمایش مثبت این بازیکن به چشم نیاید چرا که در روز باخت هیچ کس گل‌ها و پاس گل.ها یادش نمی‌ماند بخصوص اگر این باخت در جام حذفی باشد.

دیدگاه‌ها