کد خبر : 2017434 | 08 اردیبهشت 1403 ساعت 13:07 | 11.9K بازدید | 8 دیدگاه

علوان‌زاده: می‌توانستیم شگفتی‌ساز باشیم

ادعای عجیب - رامین در این بازی قفل شده بود

بازیکن استقلال ملاثانی می‌گوید که آنها تاکتیک مقابله با سپاهان را کاملا تمرین کرده بودند.

ادعای عجیب - رامین در این بازی قفل شده بود

به گزارش "ورزش سه"، استقلال ملاثانی توانست در پایان 90 دقیقه، با سپاهان به نتیجه تساوی دست پیدا کند، ولی در دقایق پایانی وقت‌های اضافه و روی یک اشتباه توسط مدافعین این تیم، زردپوشان صاحب یک ضربه پنالتی شدند که رامین رضاییان در دقیقه 118 آن را به گل تبدیل کرد تا اصفهانی‌ها راهی دور بعد شوند.

احسان علوان‌زاده، بازیکن استقلال ملاثانی، درخصوص بازی مقابل سپاهان به خبرنگار ما گفت: بازی بسیار خوبی مقابل تیم پرمهره سپاهان به نمایش گذاشتیم، فکر‌ می‌کنم تمام اهالی فوتبال از ما رضایت داشتند. چه تماشاگرانی که درون ورزشگاه بودند و مردمی که در خانه پای تلویزیون‌ها بازی را دیدند.

او گفت: در ابتدای بازی باتوجه به قدرت سپاهان و حملات این تیم، کمی عقب نشین نشستیم که برای هر تیمی طبیعی است. ولی بازی بدون توپ را تمرین کرده بودیم و تمامی فضا هارا بسته بودیم. به هرحال مقابل تیم پر ستاره‌ای بازی داشتیم و تاکتیک این بازی از پیش برای ما مشخص بود و آن را تمرین کرده بودیم.

بازیکن استقلال ملاثانی اضافه کرد: در نیمه اول در یک غافلگیری گل را دریافت کردیم و در بین دو نیمه با صحبت‌های سرمربی جوان که همانند یک دوست در کنار ماست، توانستیم به بازی برگردیم و مانند بازی‌های همیشگی‌مان وارد بازی شویم. توپ را در اختیار داشتیم و حملاتی را هم روی دروازه سپاهان داشتیم که در یک موقعیت خود من تک به تک شدم که توپ زیر پایم گم شد و نتوانستم ضربه مناسبی را بزنم. ولی هرچه بازی به دقایق پایانی نزدیک می‌شد، حملات ما بیشتر می‌شد. در یک صحنه شوت میلاد وارد دروازه نیازمند شد که همگی شوکه شدیم از این گل زیبا و توانستیم بازی را به 120 دقیقه ببریم.

علوان‌زاده اضافه کرد: قطعا بازی کردن مقابل تیم سپاهان کار ساده‌ای نیست، هرآنچه سرمربی به ما گفته بود را اجرا کردیم و تمامی فضاها را روی بازیکنان این تیم بسته بودیم. رامین رضاییان که در هر مسابقه چندین موقعیت به دست می‌آورد، در این بازی قفل شده بود و این نشان از دوندگی بالای تیم ما دارد. جا دارد به تمامی بازیکنان خسته نباشید بگویم، حق بچه‌ها حضور در لیگ برتر است و در این بازی که پخش از شبکه‌های تلویزیونی هم بود، کیفیت فنی خود را به نمایش گذاشتند.

او در پایان گفت: دو دقیقه وقت کم آوردیم و اگر بازی به ضربات پنالتی می‌رفت، شاید می‌توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم و شگفتی‌ساز اصلی این رقابت‌ها باشیم. واقعا حیف شد، ولی در مقابل امکاناتی که ما داریم، این که بتوانی سپاهان را تا دقیقه ۱۱۸ هم متوقف کنی کار بزرگی کرده‌ای. در ادامه راه در لیگ یک به دنبال ارائه بازی‌های این‌چنینی هستیم و می‌خواهیم لیگ را با سیاوش اکبرپور به پایان برسانیم.

البته لازم به ذکر است علوان‌زاده در شرایطی مدعی مهار رامین رضاییان شده است که این بازیکن در دیدار روز گذشته هم پاس گل نخست تیمش را داد و هم اینکه گل دوم را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و نقش اصلی را در صعود سپاهان به دور بعد ایفا کرد.

دیدگاه‌ها