کد خبر : 2017850 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 07:36 | 44.2K بازدید | 34 دیدگاه

یک 20 ساله علیه پرسپولیس شد (عکس)

هافبک جوان آلومینیوم روی گل چهارم تیمش مقابل پرسپولیس تاثیرگذار بود.

یک 20 ساله علیه پرسپولیس شد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، آلومینیوم در شرایطی موفق شد دو مرتبه مقابل پرسپولیس کامبک زده و این تیم را از دور مسابقات جام حذفی کنار بزند که درخشش یک بازیکن جوان در ترکیب ایرالکو در نوع خود جالب توجه بود.

ابوالفضل قنبری بازیکن جوانی است که توسط خود مجتبی حسینی کشف شد و برای پیکان نیز به میدان رفت. او تابستان گذشته با حسینی به آلومینیوم آمد و تا پیش از جدال برابر پرسپولیس نیز در ۱۲ دیدار برای تیمش به میدان رفته بود.

2016154

او که در دقیقه 113 و بجای محمدمهدی لطفی وارد زمین شده بود، در دقایق اندک حضور در زمین مسابقه توانست با یک پاس در عمق دیدنی، مهدی لیموچی را صاحب فرصت کند. جایی که این بازیکن در بهترین شرایط ممکن توپ را برای نقی‌زاده ارسال کرد و این بازیکن نیز با یک ضربه بغل پا، کار را به تساوی کشاند.

قنبری با دید خوب و سری بالا، زمانی که لیموچی را در موقعیت خوبی در محوطه جریمه پرسپولیسی دید، یک پاس تماشایی برای هم‌تیمی خود ارسال کرد و پاس بعدی نیز در دهانه دروازه توسط علیرضا نقی‌زاده در دقیقه 1+120 به گل تبدیل شد تا آلومینیوم برای دومین بار در این فصل پرسپولیس را شکست دهد.

2016153

قنبری جوان و ۲۰ ساله حالا می‌تواند امیدوار باشد که به پاس درخشش در بازی حساس برابر پرسپولیس بتواند در دیگر مسابقات تیمش نیز به میدان برود.

دیدگاه‌ها