کد خبر : 2018072 | 10 اردیبهشت 1403 ساعت 22:55 | 57.1K بازدید | 62 دیدگاه

حضور غیرمنتظره کاپیتان استقلال در تمرین تیم نکونام

محمود فکری عصر امروز و به صورت غیرمنتظره‌ای در تمرین استقلال حضور یافت.

حضور غیرمنتظره کاپیتان استقلال در تمرین تیم نکونام

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات استقلال پیش از دیدار حساس روز چهارشنبه برابر تراکتور ادامه دارد. آبی پوشان خود را برای یکی از حساس ترین بازی‌های باقیمانده در هفته‌های پایانی لیگ برتر آماده می‌کنند و باید فردا عازم تبریز شوند.

اما تمرین امروز استقلال یک مهمان ویژه داشت که حضور او در کمپ مرحوم حجازی و حمایت از تیم نکونام کمی دور از ذهن و غیرمنتظره بود.

پیش از این و زمانی که محمود فکری هدایت استقلال را در لیگ بیستم برعهده داشت، پس از شکست آبی‌ها برابر فولادی که هدایتش برعهده نکونام بود، ویدیویی از سرمربی سابق استقلال منتشر کرد که واکنش‌های گسترده‌ای را به همراه داشت.

آن ویدیو زمینه‌ساز اختلاف عمیقی میان فکری و نکونام بود تا جایی که کار به انجام مصاحبه و واکنش‌های میان آنها کشیده شد. با وجود تقابل این دو در استقلال و هوادار که در دور رفت امسال رخ داد، اما مشخص بود که دلخوری ایجاد شده سر این موضوع پابرجاست.

2016491

با این حال، حضور فکری در تمرین امروز استقلال جهت حمایت از شاگردان نکونام نشان داد که آنها اختلافات قدیمی را کاملا کنار گذاشته‌لند و اکنون هر دو امیدوار به قهرمانی استقلال هستند.

رسانه رسمی آبی‌ها نیز با انتشار تصویری از فکری و نکونام نوشت:

امروز محمود فکری، کاپیتان و سرمربی سابق استقلال، در کمپ زنده یاد ناصر حجازی حاضر شد. او با جواد نکونام سرمربی استقلال دیداری یکساعته داشت و با یکدیگر درباره مسایل مختلف به گفت‌وگو نشستند.

سیدحسین حسینی کاپیتان استقلال نیز در این نشست دوستانه و صمیمی حضور داشت. محمود فکری در پایان ضمن حمایت از نکونام و استقلال، برای تیم آرزوی موفقیت کرد‌.

دیدگاه‌ها