کد خبر : 2018258 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 05:41 | 49.1K بازدید | 15 دیدگاه

ژاکت مدیر بایرن خبرساز شد: بیش از ۳۰ سال قدمت!

لباس مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن مونیخ، در ویژه‌برنامه آمازون پرایم برای بازی این تیم مقابل رئال مادرید، به یکی از حاشیه‌های جالب برنامه تبدیل شد.

ژاکت مدیر بایرن خبرساز شد: بیش از ۳۰ سال قدمت!

به گزارش "ورزش سه"، مدیر ورزشی بایرن با استایلی جالب در این ویژه‌ برنامه حاضر شده است. یک ژاکت قرمز پررنگ از آدیداس که مدل آن کاملا ساده است و خط‌های سفید معروف آدیداس به سبک کلاسیک آن بر روی آستین ژاکت کشیده شده است.

ژاکت کمی کهنه به‌نظر می‌رسید و در حالی‌که به‌نظر می‌رسید به دلیل مدل کلاسیکش کهنه و قدیمی به‌نظر می‌رسد، اما توجه سباستین هلمن، مجری برنامه، به آن جلب شد.

پس از صحبت‌های ایبرل درباره امیدواری‌اش برای شکست رئال مادرید و صعود به فینال چمپیونزلیگ، هلمن درباره ژاکت و احتمال قدیمی بودن آن از ایبرل پرسید و مدیر بایرن با خنده گفت: «مربوط به زمان بازی در جوانان است.»

2016804

منظور ایبرل ۳۰ سال پیش و زمان بازی‌‌اش در تیم جوانان بایرن مونیخ است که احتمالا بهترین روزهایش در دوران بازی‌اش بوده است. اگر ایبرل حقیقت را گفته باشد، ژاکت او بیش از ۳۰ سال قدمت دارد.

هلمن در ادامه گفت: «اگر من بخواهم بگویم، به‌نظرم لباس تازه به‌نظر می‌رسد.» سپس ایبرل با چشمک پاسخ داد: «شاید!»

مدیر بایرن در آخر دلیل پوشیدن این لباس را این عنوان کرد که طبق خواسته بازیکنان و هواداران بایرن، هر کسی که طرفدار باشگاه است برای بازی با رئال باید قرمز بپوشد.

دیدگاه‌ها