کد خبر : 2018485 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 21:16 | 3.7K بازدید | 4 دیدگاه

پورموسوی: باید تا هفته سی‌ام امیدمان را حفظ کنیم

سبروس پورموسوی می‌گوید به پیروزی احتیاج داشتند اما با این تساوی هم امیدوار به بقا هستند.

پورموسوی: باید تا هفته سی‌ام امیدمان را حفظ کنیم

به گزارش "ورزش سه"، سید سیروس پورموسوی پس از تساوی یک بر یک تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و ملوان در نشست خبری حضور پیدا کرد و گفت: متاسفانه امروز آنطوری که برنامه‌ریزی کرده بودیم بازی پیش نرفت، مخصوصاً در نیمه اول و مجبور شدیم 4 تغییر در نیمه اول داشته باشیم. در نیمه دوم با تغییر سیستمی که دادیم به بازی برگشتیم و فرصت‌های زیادی ایجاد کردیم و در نهایت فقط توانستیم به تساوی برسیم.

وی ادامه داد: شاید با توجه به نتایج سایر بازی‌ها مساوی برای ما زیاد خوب نباشد، اما چون توانستیم به بازی برگردیم و امیدمان را حفظ کنیم خدا را شکر می‌کنم. از هواداران هم تشکر می‌کنم که با حضور و حمایت‌هایشان به ما کمک کردند. تیمی که 4 تغییر می‌دهد دچار مشکل است و این هفته باید بررسی کنیم تا منشا آن را پیدا کنیم تا برای بازی مقابل سپاهان آماده شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درمورد بازی‌های پیش‌روی تیمش، گفت: هر 5 بازی پیش‌رو برای ما سخت خواهد بود. فقط می‌توانیم تا هفته سی‌ام امیدوار باشیم. شاید اگر امروز برنده می‌شدیم چند هفته شرایط سقوط و ماندن‌مان در لیگ مشخص می‌شد، اما با توجه به نتایج سایر بازی‌ها احتمالاً باید تا هفته سی‌ام منتظر بمانیم و روحیه خود را حفظ کنیم. بازی با سپاهان و نساجی و پرسپولیس و مس رفسنجان و هوادار واقعاً سخت است، اما مطئمن باشید که تیم ما برخواهد گشت.

دیدگاه‌ها