کد خبر : 2018486 | 12 اردیبهشت 1403 ساعت 21:20 | 7.6K بازدید | 3 دیدگاه

سبک بازی مس‌ را دوست دارم:

ماریوس: نمی‌دانم چکار باید بکنیم تا پیروز شویم!

سرمربی گل‌گهر از تغییر نتایج این تیم در دقایق پایانی مسابقه ابراز ناراحتی کرد.

ماریوس: نمی‌دانم چکار باید بکنیم تا پیروز شویم!

به گزارش ورزش سه، ماریوس اوزونیدوس سرمربی گل‌گهر سیرجان پس از تساوی مقابل مس رفسنجان در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و پیرامون مسائل فنی این مسابقه به گفتگو پرداخت.

ویدئو: 331614

ماریوس در ابتدای صحبت‌های خود گفت: بازی خیلی خوبی بود و هر دوتیم سعی کردند فوتبال بازی کنند و شانس‌هایی را روی دروازه هم ایجاد کردند، تیم حریف در 15 دقیقه ابتدایی بهتر بازی کرد که البته طبیعی بود چون در ورزشگاه خانگی بازی می‌کردند، ما بعد از آن کنترل بازی را در دست گرفتیم و توانستیم گلزنی کنیم و می‌توانستیم گل‌های بعدی را هم بزنیم، نمی‌دانم چکار باید بکنیم تا پیروز شویم!

او در ادامه افزود: گل راحتی خوردیم و تساوی شد، این قضیه را قبلا هم داشتیم و این ماجرا برای ما طبیعی شده است، این اتفاق برای ما از اول فصل افتاده، خوب بازی می‌کنیم و کنترل خوبی روی مسابقه داریم اما در انتها بازی مساوی می‌شود.

اوزونیدوس ادامه داد: در کل راضی هستم از روشی که جلو می‌رویم و برای ما مشکلی نیست که این بازی مساوی شده اما مشکل اینجاست که بازی دست ما بود و امتیاز از دست دادیم، سعی کردیم سبک گل‌گهر را تغییر دهیم و به نظر خودم لیاقت پیروزی را داشتیم، راهمان را ادامه می‌دهیم.

او درباره شرایط تیمی و مصدوم‌های گل‌گهر گفت: امیدوارم مصدوم‌های تیم برگردند، احمد زنده‌روح بازگشت و توقع نداشتم کامل بازی کند، مسیح زاهدی چند جلسه تمرین کرده است و برای آرتا و عاشوری هم باید بیشتر صبر کنیم تا در تیم حضور داشته باشند، ما تمام تلاشمان را کردیم که بتوانیم کل تیم را در اختیار داشته باشیم اما در نیم فصل دوم به دلیل مصدوم‌هایی که داشتیم مجبور شدیم بازیکنان اصلی‌مان را تغییر دهیم.

او در انتها با تمجید از عملکرد شاگردان نویدکیا افزود: مس‌رفسنجان تیم خیلی خوبی است و سبک آنها تغییر کرده است، این روشی که بازی می‌کنند را دوست دارم و به همین دلیل می‌گویم هر دو تیم باکیفیت بودند اما ما شانس بیشتری برای پیروزی داشتیم.

دیدگاه‌ها