کد خبر : 2018766 | 14 اردیبهشت 1403 ساعت 01:04 | 68.5K بازدید | 50 دیدگاه

عصبانیت ستاره رئال از آنچلوتی: به من اعتماد ندارد!

ناچو فرناندز معتقد است کارلو آنچلوتی به اندازه کافی به او اعتماد ندارد.

عصبانیت ستاره رئال از آنچلوتی: به من اعتماد ندارد!

به گزارش "ورزش سه"، ماه گذشته شایعات زیادی منتشر شد مبنی بر اینکه ناچو فرناندز قرارداد جدیدی با رئال مادرید امضا نخواهد کرد و به این ترتیب در پایان فصل به حضور  طولانی‌مدت خود با این باشگاه پایان خواهد داد.

این مدافع کهنه‌کار مشتاق یک چالش جدید است، اگرچه می‌بیند که کادر فنی باشگاه هم به او اعتماد ندارند و او را یک بازیکن ضعیف می‌بینند.

ناچو در چند ماه گذشته به دلیل مصدومیت ادر میلیتائو و داوید آلابا به‌طور منظم بازی کرده است، اگرچه او گاهی اوقات نیمکت نشین شده و کارلو آنچلوتی ترجیح داده که با اورلین شوآمنی را که پست اصلی‌اش هافبک است، در دفاع میانی بازی دهد.

1940748

این اتفاق در ۲۵ دقیقه پایانی دیدار سه‌شنبه‌شب در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ هم رخ داد و ناچو اولین بازیکن تعویضی بود که بیرون رفت. ادواردو کاماویگا جایگزین او شد و شوآمنی از هافبک به دفاع رفت. به گفته نشریه آاِس، ناچو از این تصمیم خشمگین است، زیرا این اتفاق موضوع عدم اعتماد کافی از سوی کادر فنی به ناچو را تقویت می‌کند.

ناچو می‌خواهد در پایان فصل از رئال مادرید جدا شود و چالش جدیدی را تجربه کند و می‌خواهد مطمئن شود که در تیم جدیدش یک بازیکن فیکس خواهد بود.

دیدگاه‌ها