کد خبر : 2019108 | 15 اردیبهشت 1403 ساعت 20:46 | 4K بازدید | 5 دیدگاه

گلایه پیولی از خبرنگاران: نمی‌توانم شما را کنترل کنم!

استفانو پیولی، سرمربی میلان، شایعات انتقالش به ناپولی‌ را رد کرد و معتقد است که در پایان فصل درمورد آینده تصمیم گیری خواهد کرد.

گلایه پیولی از خبرنگاران: نمی‌توانم شما را کنترل کنم!

به گزارش "ورزش سه"، استفانو پیولی تلاش کرد تا پیش از دیدار بعدازظهر یکشنبه میلان در سری A مقابل جنوا، شایعات توافقش با ناپولی‌ را رد کند.

به نظر می‌رسد مربی میلان در پایان این فصل برکنار شود و به دوره 5 ساله حضورش این باشگاه پایان دهد. گزارش‌ها حاکی از آن است که او در تابستان به عنوان مربی جدید ناپولی‌ معرفی می‌شود.

پیولی در نشست خبری ابتدا در مورد رقابت برای مقام دوم صحبت کرد: "قطعا باید اراده‌ای برای بازی به بهترین شکل ممکن و کسب مقام دوم وجود داشته باشد اما هنوز کاملا این مقام متعلق به ما نیست.

با وجود شایعات در مورد آینده، چه احساسی دارید؟

کار من نباید پیچیده باشد، چهار بازی باقی مانده است. درست است که شما خبرنگاران در مورد همه چیز به جز بازی‌ها صحبت می‌کنید، اما ما چنین کاری نمی‌کنیم. ما احساس مسئولیت زیادی داریم. سپس در پایان فصل در مورد آینده تصمیم می‌گیریم.

2018195

شایعات انتقال به ناپولی‌؟

به هیچ چیزی به جز چهار بازی بعدی فکر نمی‌کنم. در پایان فصل، من با مدیران باشگاه ملاقات خواهم کرد و خواهیم دید که چه کار کنیم.

آمادگی برای بازی با جنوا؟

ما این فرصت را داریم که نشان دهیم افراد مسئولیت پذیری هستیم، نمی‌توانیم گذشته خود را تغییر دهیم، اما می‌توانیم حال را تغییر دهیم.

رابطه با مدیران میلان؟

زلاتان ابراهیموویچ و مونکادا دیروز در تمرین بودند. رابطه من با مدیران همیشه خوب بوده و در پایان فصل نیز همینطور خواهد بود، حتی وقتی در مورد آینده خود صحبت می‌کنیم. شما خبرنگاران مدت زیادی صبر کردید، کمی بیشتر صبر کنید تا در مورد آینده‌ام صحبت کنید، هنوز کارم تمام نشده است. شما می‌توانید بنویسید، من نمی‌توانم شایعات را کنترل کنم و حتی نمی‌خواهم آنچه را که شما منتشر می‌کنید، کنترل کنم.

آینده؟

واقعیت این است که من یک سال دیگر از قراردادم با میلان باقی مانده و تا زمانی که با میلان قرارداد دارم با هیچ باشگاه دیگری صحبت نخواهم کرد. می‌دانم باور کردن من برایتان سخت است و این را از چهره‌های شما درک می‌کنم، اما من به آینده‌ام فکر نمی‌کنم. بعدا تصمیم می‌گیریم. در پایان فصل با باشگاه ملاقات خواهم کرد و سپس تصمیم خواهیم گرفت که چه کار کنیم.

دیدگاه‌ها