کد خبر : 2019212 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 12:45 | 36.9K بازدید | 26 دیدگاه

پیشنهاد سرمربیگری به ستاره کشتی آمریکا

احتمال خداحافظی و پایان نبردهای بزرگ یزدانی - تیلور

دیوید تیلور که اخیرا از راهیابی به المپیک پاریس بازماند، ممکن است از فعالیت حرفه‌ای در کشتی کناره‌گیری کرده و وارد عرصه مربیگری شود.

احتمال خداحافظی و پایان نبردهای بزرگ یزدانی - تیلور

به گزارش "ورزش سه"،، ایالت اوکلاهاما با دیوید تیلور، قهرمان کشتی جهان و دارنده مدال طلای المپیک، برای پذیرش پست سرمربیگری تیم کشتی دانشگاهی این ایالت (COWBOYS) تماس گرفته است.

طبق گفته پت مینیو، تیلور به‌عنوان کاندیدای اصلی این پست مطرح شده و هدف این است او به جای کلمن اسکات در حال حاضر سرمربی موقت است، شروع به کار کند. نامزدهای دیگری نیز بودند و حالا تیلور آخرین نامزدی است که در ایالت اوکلاهاما مورد بحث قرار گرفته است.

2018418

در خبری که آمده قید شده: «اوکلاهاما و دیوید تیلور از اواخر هفته گذشته در مورد سرمربیگری کابوی‌ها با هم در تماس بودند. به همین منظور ملاقات‌هایی نیز با او صورت گرفته است.»

پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه انتظار می‌رود دیداری بین دو طرف این هفته برگزار شود، گزارش‌های بعدی نشان دادند که که فرماندار ایالت اوکلاهاما صبح جمعه برای گفت‌وگوی حضوری با قهرمان ملی و دارنده مدال طلای المپیک در کالج ایالتی حضور داشت.

در 12 ساعت گذشته، جزئیات گفت‌وگوهای جاری بین ایالت اوکلاهاما و دیوید تیلور مشخص‌تر شده است.

اولین‌بار توسط پت مینیو بعد از ظهر جمعه گزارش شد که دیوید تیلور قرار بود روز شنبه به استیل واتر پرواز کند تا با مقامات ایالت اوکلاهاما ملاقات کند تا در مورد سمت مربیگری تیم دانشگاهی که دو هفته پیش با بازنشستگی جان اسمیت افتتاح شد، گفت‌وگو کند.

2013348

با توجه به عدم تجربه تیلور در مربیگری، جذب تیلور یک استخدام خارج از چارچوب خواهد بود. با این حال، او که در تمام دوران حرفه‌ای خود در کنار کائل ساندرسون بوده و ممکن است توانایی انجام این کار را داشته باشد. در صورت قبول مربیگری از سوی تیلور دیگر شاهد کشتی‌های به یادماندنی او و حسن یزدانی نخواهیم بود و ستاره کشتی ما فرصت انتقام‌گیری از او را از دست خواهد داد.

تیلور در المپیک 2021 توکیو در وزن 86 کیلوگرم به مدال طلا دست یافت. او همچنین سه‌بار قهرمان جهان شده است و مدال نقره مسابقات جهانی 2021 را کسب کرده است.

دیدگاه‌ها