کد خبر : 2019232 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 13:50 | 12.1K بازدید | 29 دیدگاه

از هواداران فقط انتظار حمایت داریم

حجازی: باید برای هفته آخر راهکاری اندیشیده شود

سرپرست استقلال می‌گوید که تمامی ارکان باشگاه در تلاش برای کسب موفقیت در این فصل هستند.

حجازی: باید برای هفته آخر راهکاری اندیشیده شود

به گزارش "ورزش سه"، استقلال فردا باید در دیداری حساس از هفته بیست و ششم به مصاف ذوب‌آهن برود. آتیلا حجازی سرپرست جدید آبی‌ها برای حضور در جلسه هماهنگی پیش از بازی، راهی ساختمان سازمان لیگ شده بود.

وی درخصوص حضورش در این جلسه گفت: امروز جلسه هماهنگی قبل از بازی استقلال - ذوب‌آهن بود. درخصوص دیدار فردا باید بگویم که تیم ما در شرایط آرمانی قرار دارد و فقط یک نکته باقی می‌ماند که خیلی دوست ندارم درباره‌اش صحبت کنم. دوست دارم هواداران فردا به‌عنوان بازوی توانمند، در استادیوم حضور یافته و کنارمان باشند. همانطور که آنها از ابتدای فصل در کنارمان بودند، به شدت به حضورشان نیازمندیم.

2018465

حجازی درباره بازی هفته پایانی استقلال برابر پیکان و اینکه آیا این دیدار با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد یا خیر، گفت: در این مورد صحبت خواهیم کرد و نباید پیش‌داوری کنیم. در حال صحبت کردن هستیم تا بهترین راهکار را انتخاب کنیم.

او در مورد اینکه وضعیت استقلال را در پنج هفته پایانی چگونه می‌بیند نیز پاسخ داد: شرایط حساسی است و تمام ارکان باشگاه، کادرفنی و بازیکنان به این موضوع واقف هستند. همه تلاش می‌کنند و امیدوارم که به نتیجه برسیم.

حجازی در پایان و درخصوص اینکه انتظارش از هواداران چیست، پاسخ داد: حمایت، حمایت و حمایت.

دیدگاه‌ها