کد خبر : 2019421 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 11:51 | 25.9K بازدید | 57 دیدگاه

از نازی‌آباد تا پاسو فوندو

اوسمار به ساکت مدیون است

ساکت الهامی به‌نوعی موجبات یک تغییر بزرگ در پرسپولیس را فراهم آورده است.

اوسمار به ساکت مدیون است

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی فعلی نساجی به‌عنوان سرمربی مس رفسنجان در آخرین مسابقه دور رفت پیش از وقفه جام ملت‌های آسیا با تساوی مقابل پرسپولیس بهانه یحیی گل‌محمدی برای جدایی از تیمش را مقابل او قرار داد و گل‌محمدی هم این موقعیت را پس نزد.

ساکت قبلا در تیم پدیده دستیار یحیی بوده و این دو به همراه حمید مطهری و داوود فنایی در سالی که پدیده به مقام سوم لیگ رسید، کادرفنی فوق‌العاده‌ای را تشکیل داده بودند. حالا ساکت الهامی سرمربی نساجی است و حمید مطهری هدایت تیم تراکتور را در دست دارد و یحیی نیز بیرون از گود اتفاقات فوتبال ایران را نگاه می‌کند، اگرچه دستی بر آتش تراکتور دارد.

در عین حال اوسمار ویه‌را، مربی برزیلی که در آن زمان در ابتدای راه مربیگری قرار داشت، در حال حاضر هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفته و پس از دو نتیجه نه‌چندان قابل دفاع مقابل آلومینیوم و سپاهان در یک بازی بسیار دشوار دیگر در ورزشگاه وطنی تیمش را به دیدار نساجی خواهد فرستاد؛ تیمی با هواداران متعصب، فوق‌العاده و پرانرژی که به‌خاطر موقعیت خاص جدول لیگ یک نفس علیه پرسپولیس خواهند بود.

2011181

نساجی فصل گذشته در آخرین بازی با مربی جوان اسپانیایی مقابل پرسپولیس تحقیر شد و همواره در انتظار فرصتی برای جبران این نتیحه بود. آنها حتی در بازی رفت با یک مربی اسپانیایی دیگر (آلکازار) کار را برای پرسپولیس سخت کردند اما سرخ‌ها آن بازی را با گل شهاب زاهدی بردند. اما در بازی برگشت فضاها تنگ‌تر و سماجت‌ بیشتر خواهد بود و البته نساجی با اعتمادبه‌نفس ناشی از دو پیروزی بزرگ مقابل ذوب‌آهن و تراکتور حتی ممکن است به قصد برد وارد میدان بشود.

ساکت الهامی (بچه نازی‌آباد) هر چه که باشد هیچ ترسی از پرسپولیس و استقلال ندارد. او با همین نساجی و تراکتور فاتح جام حذفی ایران شده و مربی کاملا باتجربه‌ای است و در رختکن‌های بزرگ حضور داشته است. ضمن اینکه شیمی بین او و هواداران نساجی طوری به هم می‌خورد که انگار الکس فرگوسن روی نیمکت منچستریونایتد! به هر صورت ساکت که به‌نوعی نیمکت پرسپولیس را مقابل اوسمار ویه‌را گذاشته، به‌صورت بالقوه کسی است که می‌تواند نیمکت سرخ‌ها را از اوسمار خوش قیافه و خوش اخلاق که متولد پاسو فوندو است، بگیرد.

2012776

امروز در قائمشهر همه علیه پرسپولیس بسیج شده‌اند و بازی ترسناک و دشوار خواهد بود.

دیدگاه‌ها