کد خبر : 2019511 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 17:41 | 9.3K بازدید | 8 دیدگاه

بازگشت شکاری به پست هافبک میانی؛

اعلام ترکیب سپاهان مقابل استقلال با یک غایب

ژوزه مورایس یازده بازیکن اصلی تیمش را برای مصاف با استقلال خوزستان مشخص کرده است.

اعلام ترکیب سپاهان مقابل استقلال با یک غایب

به گزارش "ورزش‌ سه"، بر این اساس نفرات زیر از ساعت 18:10 در ورزشگاه نقش جهان مقابل شاگردان سیروس پورموسوی صف‌آرایی می‌کنند:

پیام نیازمند، میلاد زکی‌پور، هادی محمدی، سیاوش یزدانی، رامین رضاییان، محمد کریمی، رضا شکاری، امید نورافکن، فرشاد احمدزاده،  شهریار مغانلو و کاوه رضایی.

نکته قابل توجه در ترکیب ابتدایی عدم حضور نام برایان دابو در لیست مسابقه است و به جای این بازیکن کاوه رضایی در ترکیب اصلی قرار گرفته و رضا شکاری یک خط عقب‌تر بازی خواهد کرد.

2018906

همان‌طور که انتظار می‌رفت پیام نیازمند پس از بازگشت به ترکیب در مقابل استقلال خوزستان هم کار را از ابتدا در ترکیب اصلی آغاز می‌کند و یک خط جلوتر از او سیاوش یزدانی و هادی محمدی بازی کنند. در چپ و راست خط دفاعی هم مثل همیشه رامین رضائیان و میلاد زکی‌پور بازی خواهند کرد.

در خط میانی مهم‌ترین تغییر اتفاق افتاده و در غیبت برایان دابو فرصت بار دیگر به محمد کریمی و امید نورافکن داده شده و رضا شکاری هم در کنار آنها بازی خواهد کرد.

در خط هجومی با توجه به غیبت برایان دابو، که به دلیل 4کارته شدن در این مسابقه حضور ندارد، شاهد اضافه شدن کاوه رضایی به ترکیب اصلی هستیم تا در کنار احمدزاده و شهریار سه مهره سپاهان در فاز تهاجمی باشند.

دیدگاه‌ها