کد خبر : 2019629 | 17 اردیبهشت 1403 ساعت 23:42 | 3.7K بازدید | 7 دیدگاه

هشدار داده بودم که به همه چیز بدبین باشیم

تارتار: مساوی اصلا برایمان راضی‌کننده نیست

سرمربی ملوان پس از تساوی برابر هوادار از عملکرد گروه داوری مسابقه انتقاد کرد.

تارتار: مساوی اصلا برایمان راضی‌کننده نیست

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار پس از تساوی ملوان برابر هوادار در هفته بیست و ششم لیگ برتر در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در ابتدا گفت: قبل از اینکه درباره بازی صحبت کنم می‌خواهم یک تشکر ویژه از هواداران‌مان داشته باشم که در این شرایط جوی یار و یاور ما بودند و ما را تنها نگذاشتند. از آنها عذرخواهی می‌کنم. واقعا دوست داشتم برنده بازی باشیم. مساوی اصلا راضی‌کننده نیست و ما باید از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم و برنده می‌شدیم.

او ادامه داد: از نظر فنی غافلگیر شدیم. خیلی زود گل دریافت کردیم. مقداری تمرکزمان کم بود و غافلگیر شدیم. ضمن اینکه هوادار از تیم‌هایی است که در خط حمله‌اش در نیم فصل دوم خیلی خوب عمل‌ کرده و گل‌های زیادی به ثمر رسانده است. هشدار داده بودم که به همه چیز بدبین باشیم. متاسفانه غافلگیر شدیم و گل اول را دریافت کردیم. در ادامه موقعیت‌‌های زیادی خلق کردیم‌. من فکر می‌کنم فرعباسی ما به جز صحنه گل هیچ عکس‌العملی نداشت که تحت فشار قرار بگیریم. واقعا کم دقت بودیم. فکر می‌کنم بالای ۱۰ موقعیت داشتیم و می‌توانستیم به گل برسیم.

2017273

تارتار با انتقاد از گروه داوری مسابقه گفت: به غیر پنالتی‌ای که داور گرفت، یک پنالتی صد درصد هم در دقیقه ۲۵ وجود داشت. فکر می‌کنم اگر‌ آن‌ پنالتی را هم می‌گرفت، خیلی راحت‌تر می‌توانستیم بازی را به تعادل بکشانیم و در نیمه دوم برنده باشیم. این حق ما بود که آقای داور به ما نداد. ضمن احترام به گروه داوری، من راضی نبودم، به خصوص از داور وسط. یک صحنه هم می‌توانست بازیکن حریف را با کارت دوم را جریمه کند که رضا جعفری توپ را دزدید. داور آمد سوت بزند که فکر می‌کنم فهمید بازیکن حریف کارت دارد و بازی را ادامه داد. من همیشه برای داوران احترام خاصی قائل هستم اما از آقای میثم حیدری راضی نبودم. امیدوارم کارشناسی شود و حتی من اشتباه کرده باشم. اما چیزی که من در صحنه‌ها دیدم، واقعا داور خوب عمل نکرد.

سرمربی ملوان در پایان عنوان کرد: این بازی برای ما تمام شده است. خدا از یک نظر شکر می‌کنیم. به هر حال ملوان امسال به جایگاهی رسیده که امسال برابر هواداری که سال گذشته رفت و برگشت ملوان را شکست داد، چهار امتیاز گرفتیم و کاملا روی بازی مسلط بودیم و هوادار کاملا تدافعی بازی کرد.

دیدگاه‌ها