کد خبر : 2019763 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 13:38 | 24.8K بازدید | 20 دیدگاه

منتظر یک جو بی‌رحمانه هستم

الخلیفی: دوست دارم تمام صندلی‌های ورزشگاه را بردارم!

ناصر الخلیفی ادعا کرد دوست داشت صندلی‌های پارک دو پرنس را بردارد تا گنجایش ورزشگاه برای بازی امشب بیشتر شود.

الخلیفی: دوست دارم تمام صندلی‌های ورزشگاه را بردارم!

به گزارش "ورزش سه"، امشب در پارک دو پرنس یکی از حساس‌ترین بازی‌های تاریخ پی اس جی برگزار خواهد شد. پاریس که در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان با یک گل به دورتموند باخت، امشب فرصت جبران دارد. 

این اولین بازی نیمه نهایی چمپیونزلیگ است که در پارک دو پرنس برگزار می‌شود. در سال 2020 که تیم به فینال رفت، بازی‌ها به صورت مجتمع در پرتغال برگزار شد.

الخلیفی در آستانه این بازی به مارکا گفت: «من کمی خرافاتی هستم ولی نه در مورد تیم خودم. در هر صورت همیشه ترجیح می‌دهم پی اس جی با پیراهن آبی بازی کند نه سفید اما خب، امسال بازی‌های زیادی را با پیراهن سفید برده‌ایم. امشب با پیراهن آبی به میدان می‌رویم و من خیالم راحت است.»

2019281

رئیس قطری پی اس جی ادامه داد: «تیم را مطمئن و با اعتماد به نفس می‌بینم اما نه آنقدر بالا چرا که معتقدم اطمینان زیادی اصلا خوب نیست و باید قدرت حریف را در نظر گرفت. این یک نیمه نهایی لیگ قهرمانان است و برابر دورتموند قدرتمند بازی داریم. نباید فراموش کرد که ما یک تیم جوان هستیم و در واقع جوان‌ترین تیم حاضر در مراحل حذفی لیگ قهرمانان. ما پروژه‌ای را شروع کرده‌ایم و تیمی برای آینده می‌سازیم. در بازی رفت، جو ورزشگاه دورتموند عالی بود و من انتظار جوی بی‌رحمانه برای بازی امشب دارم. اگر دست من بود، همه صندلی‌های پارک دو پرنس را برمی‌داشتم تا هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند.»

دیدگاه‌ها