کد خبر : 2019779 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 14:39 | 15.3K بازدید | 1 دیدگاه

تمرین خاص تیم ملی والیبال با یک مهمان ویژه

تمرین تیم ملی والیبال ایران امروز با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهوری برگزار شد.

تمرین خاص تیم ملی والیبال با یک مهمان ویژه

به  گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان از نیمه فروردین ماه سال جاری با حضور کادر فنی ایرانی و با هدایت پیمان اکبری زیر نظر پائز و لئوناردو آغاز شد و موتا پائز سرمربی برزیلی- فرانسوی کشورمان از پنجم اردیبهشت ماه با حضور در تهران هدایت تمرینات را به دست گرفت.

تمرین نوبت صبح امروز (سه‌شنبه۱۸ اردیبهشت) تیم ملی والیبال در سالن فدراسیون والیبال با حضور اصحاب رسانه پیگیری شد.

میلاد عبادی‌پور، جواد کریمی، علی رمضانی، مرتضی شریفی، امیرحسین اسفندیار، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، امیرحسین ساداتی، میثم صالحی، امین اسماعیل‌نژاد، محمد بربست، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، متین احمدی، آرمان صالحی و محمدرضا حضرت‌پور در تمرین امروز حضور داشتند.

محمد طاهر وادی در مراسم تجلیل از قهرمانان شرکت کرده بود و در تمرینات حضور نداشت.

این تمرین با جدیت از سوی کادرفنی دنبال ‌شد و موریس پائز سرمربی تیم ملی والیبال در ابتدای تمرین خطاب به بازیکنان، گفت: امیدوارم امروز تمرین خوبی داشته باشید، مراقب خودتان باشید و خوب تمرین کنید. صبح تمرینات توپی و عصر وزنه خواهیم زد.

در ادامه بازیکنان به انجام کارهای کششی پرداختند و والیبال ۶ بر ۶ اجرا کردند. همچنین تمرین توپی بازیکنان زیر نظر پیمان اکبری و موریس پائز انجام شد و سپس ملی‌پوشان به تمرین اسپک در شرایط مسابقه پرداختند.

2018423

در ادامه تمرینات سید محمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهوری به همراه میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال، وحید مرادی نایب رئیس و امیرحسین منظمی دبیرکل فدراسیون در تمرینات ملی پوشان حاضر شدند و با آن‌ها گفت‌وگو کردند.

موریس موتا پائز سرمربی تیم ملی والیبال خطاب به میهمان ویژه این تمرین، گفت: در وهله اول تشکر می‌کنم که به دیدار ما آمدید، قطعا حضور و حمایت شما برای تیم ایران اهمیت زیادی دارد. به شما قول می‌دهیم تمام تلاشمان را بکنیم تا به این هدف برسیم. من با همکاران برزیلی هم صحبت کردم و آنها هم اذعان داشتند برایشان قابل احترام است که با تیم ملی والیبال ایران کار کنیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال نیز گفت: بعد از نسل قدیمی که در فدراسیون والیبال بودند، احساس می‌کنم توجه مسئولان به همه ورزش‌ها و به خصوص والیبال کمتر شده است. ما سرباز وطن هستیم و هیچ چشم داشتی نداریم. همه بازیکنان با جان و دل کار می‌کنند، برخی بازیکنان از لیگ‌های خودشان برگشتند و بلافاصله به تمرینات آمدند.

میلاد عبادی‌پور تصریح کرد: یک سری مشکلات هست و امیدوارم مسئولان آن را در نظر بگیرید. رئیس فدراسیون تیم ملی را حمایت کرده و حتی از جیب خودش هزینه کرده است. ورزش برای همه مهم است و همه بازیکنان تلاش می‌کنند تا بهترین نتیجه را به دست بیاورند. اما واقعیتش این است که یک سری کمبودها داریم و امیدوارم بیشتر حمایت شویم.

وی ادامه داد: امسال سال مهمی است و کمترین امکانات برای ما پروازهای بیزینس کلاس است. حداقل‌ترین زمان رسیدن تیم به مکان مسابقات ۳۰ ساعت است که این زمان برای بازیکنان با قد و قامت بلند سخت است. البته تقوی تا آن جا که توانسته برای تیم پروازهای بیزینس کلاس در نظر گرفته اما فکر می‌کنم بودجه فدراسیون هم تمام شده و اگر ما به المپیک صعود کنیم، بودجه‌ای برای المپیک نخواهیم داشت. همه برای مردم به اینجا آمدیم و خواهش می‌کنم بیشتر فدراسیون والیبال حمایت شود.

دیدگاه‌ها