کد خبر : 2019880 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 21:29 | 26.1K بازدید | 89 دیدگاه

مانوئل نویر: از رئال مادرید نمی‌ترسم

مانوئل نویر، دروازه‌بان بایرن مونیخ، تأکید کرد که از بازی مقابل رئال مادرید نمی‌ترسد.

مانوئل نویر: از رئال مادرید نمی‌ترسم

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ چهارشنبه‌شب در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو مهمان رئال مادرید است. مانوئل نویر که یکی از آماده‌ترین بازیکنان بایرن است و خودش را برای حضور در یورو ۲۰۲۴ آماده می‌کند، در نشست خبری پیش از بازی فرداشب درباره برخی نکات صحبت کرد.

بازی فردا؟
بستگی دارد وضعیت دو تیم چگونه باشد. گل اول هم مهم است. آن ضربه اول و اینکه چه تیمی جلو خواهد افتاد. همیشه مسائل کوچک در برابر تیمی مثل رئال مادرید تاثیرگذار هستند. تمرکز هر دو تیم بسیار بالا خواهد بود. هر دو تیم در حمله توانمند هستند.

مانند سال ۲۰۱۲ برای ضربات پنالتی آماده هستید؟
این یک بازی نیمه‌نهایی است، یک بازی حذفی. دروازه‌بان‌ها برای هر چیزی آماده هستند. ما به‌عنوان یک تیم هم برای وقت‌های اضافه و ۱۲۰ دقیقه آماده‌ایم و هم ضربات پنالتی.

2019471

بازی در برنابئوی جدید؟
من برنابئو را از قبل می‌شناسم. این استادیوم ویژگی خاصی دارد، یک ویژگی تاریخی. در اروپا به سختی استادیومی مانند برنابئو وجود دارد. همه ما برای بازی در این ورزشگاه هیجان‌زده‌ایم.

وقتی که تیم در برنابئو جمع شد، توخل با شما صحبت کرد؟
بله صحبت ما در مورد رویایی است که هر کدام از ما داریم. قهرمانی در لیگ قهرمانان. لیگ قهرمانان بزرگ‌ترین رقابت فوتبال باشگاهی است و ما فردا شانس رسیدن به فینال این رقابت را داریم.

2019472

برای این بازی استرس دارید؟
من با ترس و استرس به اینجا نیامده‌ام. ما به خودمان ایمان داریم و می‌دانیم که با چه تیمی روبرو هستیم و چگونه بازی کنیم. اگر شانس بردن رئال در خانه خودمان را داشتیم، پس در اینجا هم شانس خوبی داریم.

دیدگاه‌ها