کد خبر : 2019910 | 18 اردیبهشت 1403 ساعت 23:40 | 85.5K بازدید | 41 دیدگاه

تعجب از تصمیم انریکه: این بازیکن را نباید بازی می‌داد

میرسلاو کلوزه از ترکیب پاری سن ژرمن در بازی مقابل دورتموند تعجب کرده است.

تعجب از تصمیم انریکه: این بازیکن را نباید بازی می‌داد

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان دورتموند است. بازی رفت این دو تیم در استادیوم سیگنال ایدونا پارک با نتیجه ۱-۰ به سود زردپوشان به پایان رسید و تیم لوئیز انریکه کار دشواری برای کامبک و صعود به فینال دارد.

در حالی‌که خط حمله باشگاه پاریسی در نیمه اول بازی برگشت عملکرد ضعیفی را به نمایش گذاشت، میرسلاو کلوزه معتقد است از تصمیم انریکه برای انتخاب بازیکنان تهاجمی پی‌اس‌جی متعجب شده است.

منظور کلوزه گونچالو راموس است که در نوک خط حمله پاریسی‌ها قرار گرفته و کیلیان امباپه به دلیل این تصمیم در سمت چپ ایستاده است.

2019541

او گفت: «این حرکتی از سوی مربی بود که انتظارش را نداشتید. هیچ راهی برای پیش‌بینی و درک آن وجود نداشت. من فکر می‌کنم این تصمیم گرفته شد چون این یک بازی خانگی است و حس و حالی مانند بازی‌های لیگ یک دارد. چون راموس هنوز در لیگ قهرمانان گل نزده و به‌نظرم انتخاب خوبی نیست.

با این حال چون او در محوطه جریمه حضور بیشتری دارد و پی‌اس‌جی به این موضوع نیاز دارد، شاید در ادامه بتواند کاری انجام دهد و در چنین بازی‌‌ای تعیین‌کننده باشد.»

دیدگاه‌ها