کد خبر : 2019929 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 07:50 | 11.5K بازدید | 5 دیدگاه

این شایعات، بازی رسانه‌ای است؛

کاظمیان: حریف ما اصلا موقعیت گل نداشت

محمدامین کاظمیان می‌گوید آلومینیوم در دیدار مقابل تیم فوتبال پیکان موقعیتی به حریف نداده است.

کاظمیان: حریف ما اصلا موقعیت گل نداشت

به گزارش "ورزش سه"، محمدامین کاظمیان، بازیکن آلومینیوم، درباره پیروزی یک بر صفر این تیم برابر پیکان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و توانستیم مزد زحمات‌مان را بگیریم. با اینکه شایستگی‌های خوبی در طول فصل داشتیم، نتایج و جایگاه جدولی‌مان آنطور که می‌خواستیم نشد. اگر در حق‌مان بی‌عدالتی‌هایی نمی‌شد، می‌توانستیم جزء ۵-۶ تیم بالای جدول باشیم. با این حال خدا را شکر توانستیم این بازی را ببربم و دل مردم اراک را شاد کنیم و به جدول برگردیم و برای رتبه‌های بالاتر تلاش کنیم.

او در واکنش به اینکه بازیکنان پیکان اعتقاد داشتند پنالتی آنها در این مسابقه اعلام نشده است، عنوان کرد: در مورد داوری صحبت نمی‌کنم اما آنها حمله‌ای نداشتند. درباره آن صحنه‌ای هم که می‌گویند باید بگویم داور این صحنه‌ها را خطا نمی‌گیرد.‌ به نظرم پیکان موقعیت صددرصدی نداشت و ما سوار بازی بودیم و توانستیم با شایستگی پیروز بازی شویم.

کاظمیان در ادامه عنوان کرد: یک چیز که باید درباره خودم و بچه‌های تیم بگویم این است که تمام تلاش‌مان را برای چهار بازی آینده لیگ و مسابقات جام حذفی گذاشته‌ایم تا بتوانیم بهترین نتایج را بگیریم تا دل مردم اراک را شاد کنیم و تلاش‌های یک سال اخیرمان را به ثمر برسانیم.

وی در خصوص شایعاتی که پیرامون جدایی بازیکنان این تیم مطرح می‌شود، توضیح داد: این شایعات، بازی‌های رسانه‌ای است. چه به بازیکنان‌مان پیشنهاد شود و چه نشود، ما می‌خواهیم تمرکز داشته باشیم. آلومینیوم باشگاه خوبی است و اراک هم شهری است که در آن آرامش وجود دارد. برای همین تمرکزمان گذاشته‌ایم که چهار بازی را تمام کنیم و در جام حذفی هم نتایجی را که می‌خواهیم به دست بیاوریم. آخر فصل هم می‌شود این صحبت‌ها را انجام داد.

دیدگاه‌ها