کد خبر : 2019947 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 09:40 | 23.9K بازدید | 40 دیدگاه

خشم ستاره PSG: فقط با بدشانسی باختیم!

وارن زئیر امری، ستاره جوان پاری سن ژرمن، معتقد است که شانس نقش زیادی را در حذف تیمش از لیگ قهرمانان داشته است.

خشم ستاره PSG: فقط با بدشانسی باختیم!

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن شب گذشته در دیدار برگشت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف دورتموند رفت و با نتیجه 0-1 برابر این تیم شکست خورد تا در یک قدمی فینال بار دیگر ناکام بماند.

هواداران پی اس جی امیدوار بودند که این تیم در بازی برگشت در خانه بتواند برابر حریف به گل برسد و شکست بازی رفت را جبران کند اما تلاش‌های بازیکنان پاری سن ژرمن برای باز کردن دروازه دورتموند جواب نداد و آنها با وجود بازی هجومی‌ای که ارائه کردند نتوانستند به هدف‌شان برسند.

2019600

امری پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «اول از همه باید بگویم که ما از اینکه در دو دیدار شکست خوردیم بسیار ناراحت و ناامید هستیم. ما مطمئنا بدشانس بودیم چون فرصت‌های زیادی خلق کردیم و چهار بار توپ را به تیرک دروازه زدیم.

اما گاهی فوتبال همین است و منصفانه نیست. ما یکی از جوان‌ترین تیم‌ها در رقابت‌های لیگ قهرمانان را داشتیم و پروژه‌ای داریم که سال به سال جلو می‌رود. همان‌طور که شما گفتید، ما هر کاری بتوانیم انجام می‌دهیم تا سال آینده قهرمان شویم.

مطمئنا در حال حاضر بسیار ناراحت هستیم اما همچنان فرصت کسب سه گانه در فرانسه را داریم و تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم در پایان فصل به این جام‌ها برسیم. از هواداران که همیشه و حتی وقتی باختیم از ما حمایت کردند سپاسگزاریم.»

دیدگاه‌ها