کد خبر : 2020041 | 19 اردیبهشت 1403 ساعت 17:49 | 61.9K بازدید | 165 دیدگاه

سند و توضیحات فروزان برای استقلالی‌ها

محسن فروزان سنگربان تیم فوتبال ذوب‌آهن نسبت به انتقاداتی که از سوی فضای هواداری استقلال دریافت کرده، واکنش نشان داده است.

سند و توضیحات فروزان برای استقلالی‌ها

به گزارش "ورزش‌سه"، هواداران استقلال در مصاف با ذوب‌آهن روز بسیار سختی را پشت سر گذاشتند. آنها بلافاصله پس از شروع مسابقه شاهد باز شدن دروازه حسین حسینی بودند و سپس تا دقیقه 65 برای دیدن گل تساوی انتظار کشیدند. با این‌حال همچنان 30 دقیقه پراسترس دیگر باقی مانده بود و آنها سرانجام با سوپرگل بلانکو فریاد شادی‌شان به آسمان رفت.

در طول مسابقه اما چندین مرتبه محسن فروزان زیر فشار حملات استقلال با مصدومیت مواجه شد که این موضوع با اعتراض شدید هواداران حاضر در استادیوم همراه شد و آنها که معتقدند فروزان قصد وقت تلف کردن داشته، در پایان بازی به هر ترتیب که شده حرف خودشان را به گوش گلر سابق‌شان رساندند.

2019724
2019725

اعتراض‌های هواداران استقلال سبب شده تا حالا محسن فروزان متنی منتشر کند و در آن توضیح بدهد که مصدومیت‌هایش عمدی نبوده و برای ثابت کردن آن تصویر مچ پای ورم کرده‌اش را نیز پیوست کرده است.

فروزان در مصاف با استقلال یکی از بازیکنان شاخص زمین بود که بارها با حرکات خود مانع از گلزنی شاگردان نکونام شد، اما سرانجام دروازه خود را دو مرتبه روی دو شوت مهارنشدنی باز شده دید و با ناراحتی به‌خاطر شکست تیمش ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

دیدگاه‌ها