کد خبر : 2020105 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 04:25 | 14.1K بازدید | 11 دیدگاه

تیرک دروازه اشک بازیکن سپاهان را در آورد!

زکی‌پور در بازی با استقلال خوزستان یکی از بدشانس‌ترین بازیکنان زمین بود.

تیرک دروازه اشک بازیکن سپاهان را در آورد!

به گزارش "ورزش سه"، میلاد زکی‌پور مدافع چپ تیم فوتبال سپاهان در بازی با استقلال خوزستان یکی از با انگیزه‌ترین بازیکنان و همچنین بدشانس‌ترین‌ها بود و چند شانس خوب گلزنی به شکل‌های مختلفی تبدیل به گل نشد.

جدی‌ترین موقعیت زکی‌پور روی پرواز بلندی که درون محوطه جریمه در وقت‌های اضافه انجام داد شکل گرفت و ضربه سر او به شکلی خطرناک به سمت دروازه پورحمیدی رفت و به تیرک دروازه برخورد کرد تا حسرت این صحنه برای این بازیکن باقی‌بماند.

زکی‌پور در حالی‌که میل هجومی بالایی داشت در صحنه‌ای از مسابقات پشت مدافعان استقلال خوزستان استارت زد و در آستانه تک به تک شدن با گلر خوزستانی‌ها قرار گرفت اما رضا اسدی که در شرایط آفساید قرار داشت با ضربه سر توپ را تبدیل به گل کرد و داور مسابقه در این صحنه پرچم زد و آفساید او را اعلام کرد، این در حالی است که اگر اسدی توپ را رها می‌کرد زکی‌پور در موقعیتی فوق‌العاده به احتمال زیاد گل برتری سپاهان را به ثمر می‌رساند.

2012361

او در هفته‌های اخیر زمانی که سپاهان امتیاز کامل را در اختیار ندارد به بازیکنان داخل محوطه جریمه اضافه می‌شود و شانس گلزنی خود را دنبال می‌کند و این بدشانسی‌ها در چند بازی اخیر هم اتفاق افتاد و مدافع سپاهان موقعیت‌های خوبی از دست داده است.

ناکامی زکی‌پور در گلزنی مقابل استقلال خوزستان یک حسرت بزرگ برای این بازیکن است و می‌توانست در وقت‌های اضافه سه امتیاز مهم برای تیم خود کسب کند و تاثیرگذار باشد، او پس از دست رفتن موقعیت فریاد می‌زد و ناراحتی خود را به این شکل نشان داد.

دیدگاه‌ها