کد خبر : 2020117 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 06:10 | 48.1K بازدید | 19 دیدگاه

قهرمانی و سقوط و هفته‌های هیجان‌انگیز:

چند اتفاق قطعی در جدول لیگ برتر!

تکلیف تیم‌های دهم تا چهارم لیگ به‌طور قطعی مشخص شد.

چند اتفاق قطعی در جدول لیگ برتر!

به گزارش "ورزش سه"، با پایان رسیدن هفته بیست و ششم لیگ برتر چند اتفاق مهم در لیگ برتر افتاد و تکلیف تعدادی از تیم‌ها در جدول مسابقات مشخص شد و اهداف آنها در طول فصل افزایش رتبه و تاثیرگذاری در روند سقوط و قهرمانی تیم‌ها خواهد بود.

تیم فوتبال تراکتور با توجه به پیروزی‌هایی که استقلال و پرسپولیس به دست آوردند به‌صورت رسمی شانس قهرمانی را از دست داد اما همچنان در خوشبیانه‌ترین حالت و به شکلی معجزه‌آسا شانس حضور در رتبه جدول را دارد اما رقابت جالبی با سپاهان برای رتبه سوم و همچنین حفظ رتبه چهارم هم در برنامه‌های آنها قرار خواهد داشت.

تیم‌های دهم به بالاتر جدول رسما در لیگ برتر سال آینده حضور خواهند داشت و تیم یازدهم جدول هوادار تهران 2 امتیاز دیگر نیاز دارد تا بدون هیچ حرف و حدیثی بقای خود را در لیگ برتر تضمین کند.

اوج هیجان در صدر و قعر جدول در جریان است، استقلال و پرسپولیس با یک امتیاز اختلاف برای قهرمانی تلاش می‌کنند و صنعت نفت با 19 امتیاز در قعر حضور دارد و در فاصله سه امتیازی آنها فولاد، نساجی و استقلال خوزستان حضور دارند که این رقابت را حساس و نفس‌گیر کرده است.

با توجه به نتایجی که در دیدارهای هفته قبل رقم خورد، هفته بیست و هفتم لیگ برتر رقابت‌های استقلال و فولاد، پرسپولیس و هوادار، استقلال خوزستان و نساجی بازی‌هایی هستند که سرنوشت تیم‌ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد و باید در انتظار این هفته جذاب سه روز دیگر صبر کرد.

دیدگاه‌ها