کد خبر : 2020125 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 07:40 | 21.3K بازدید | 12 دیدگاه

دفاع محکم دو ستاره مشهور از محمد صلاح

فابیو کاروالیو و ریو فردیناند به انتقاداتی که به محمد صلاح وارد می‌شود، واکنش نشان دادند و به دفاع از این ستاره مصری پرداختند.

دفاع محکم دو ستاره مشهور از محمد صلاح

به گزارش "ورزش سه"، گرام سونس، اسطوره لیورپول، پس از درگیری لفظی بین محمد صلاح و یورگن کلوپ در حاشیه دیدار با وستهم یونایتد، ستاره مصری را مورد انتقاد شدید قرار داد و گفت صلاح خودخواه‌ترین بازیکنی است که در زندگی خود دیده است.

اما پس از این اظهارات، فابیو کاروالیو در کنار صلاح ایستاد و از کمک‌های او به هم تیمی‌هایش، به ویژه بازیکنان تازه وارد، تمجید کرد. کاروالیوی 21 ساله در مصاحبه‌ای با روزنامه لیورپول اکو گفت: صلاح از زمان ورودم همیشه توصیه‌های خوبی به من می‌کرد، نه تنها به من، بلکه به همه بازیکنان جوان.

این بازیکن پرتغالی افزود: زمانی که او سخت‌کوشی شما را در زمین یا خارج از زمین احساس می‌کند، از شما قدردانی می‌کند و شما را زیر بال و پر خود می‌گیرد. او به من کمک زیادی کرده است.

کاروالیو در فصل گذشته فرصت زیادی برای بازی در کنار صلاح نداشت و در این فصل به لایپزیش آلمان و هال سیتی انگلیس قرض داده شد. با این حال قرار است او به لیورپول بازگردد و احتمالا در حضور سرمربی آینده لیورپول که احتمالا آرنه اسلات خواهد بود، دقایق بیشتری را بازی کند.

این در حالی است که صلاح پیشنهادات وسوسه‌انگیزی از لیگ عربستان دارد اما رسانه‌ها پیش‌بینی می‌کنند که او فصل آینده هم در لیورپول بماند تا به احتمال زیاد کاروالیو فرصت بازی در کنار او را داشته باشد.

2017366

البته کاروالیو تنها کسی نبود که پس از اظهارات سونس از صلاح دفاع کرد و ریو فردیناند، کاپیتان سابق منچستریونایتد نیز در این باره گفت: من فکر می‌کنم او اخیراً با بی‌احترامی از سوی منتقدان مواجه شده است. من نمی‌دانم چگونه در مورد اینکه آیا او در هر مرحله از دوران حضورش در لیورپول یک بازیکن در سطح جهانی بوده است، بحث و جدل وجود دارد.

فردیناند ادامه داد: او عناوین مختلفی را به دست آورد و در مسابقات بزرگ تعیین کننده بود و مرتباً در بالاترین سطح قرار داشت. ممکن است سطح او در این فصل کاهش یافته باشد، اما او همچنان در کلاس جهانی است.

لازم به ذکر است که صلاح در فصل جاری 42 بازی در تمامی رقابت‌ها 25 گل به ثمر رساند و 14 پاس گل داده است.

دیدگاه‌ها