کد خبر : 2020236 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 21:24 | 59.5K بازدید | 61 دیدگاه

اعتماد ده‌روسی به ستاره ایرانی در لورکوزن؛

شگفت‌انگیز: سردار آزمون در مهم‌ترین بازی سال

ملی‌پوش ایرانی جالوروسی در خط حمله تیمش مقابل بایر لورکوزن حضور دارد.

شگفت‌انگیز: سردار آزمون در مهم‌ترین بازی سال

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، تیم رم که سردار آزمون را در لیست بازیکنان خود دارد، از ساعت 22:30 امشب (به وقت ایران) مقابل بایر لورکوزن قهرمان بوندس‌لیگا آلمان قرار می‌گیرد.

سردار آزمون که هفته گذشته در دیدار رفت لیگ اروپا مقابل بایر لورکوزن حضور تعویضی در زمین داشت و در مدت زمان کوتاه حضورش در زمین یک موقعیت خطرناک ساخت، امشب با تصمیم جالب توجه دنیله ده‌روسی به جمع نفرات اصلی رسیده و در ترکیب و خط حمله تیمش در این رقابت حساس دیده می‌شود.

ستاره ایرانی رم که تحت قرارداد باشگاه بایر لورکوزن آلمان است و در تابستان گذشته با انتقال قرضی راهی آ.اس.رم شد، امشب برای دومین‌بار شانس بازی برابر تیم سابق خود را دارد و می‌تواند با حضور ثابت در ورزشگاه بایر آرنا نمایش درخشانی داشته باشد.

2020081

طی 48 ساعت گذشته عنوان شد که احتمال دارد روملو لوکاکو به دلیل آسیب‌دیدگی نتواند مقابل بایر لورکوزن در ترکیب قرار بگیرد و در این شرایط سردار آزمون بازی می‌کند، اما هر دو بازیکن به‌طور همزمان در خط حمله جالوروسی قرار گرفته‌اند تا رم را به پیروزی و فینال لیگ اروپا برسانند.

شاگردان دنیله ده‌روسی امیدوار هستند شکست دو بر صفر در بازی رفت در ورزشگاه المپیکو رم را مقابل قهرمان بوندس‌لیگا آلمان جبران کنند و به فینال لیگ اروپا برسند.

دیدگاه‌ها