کد خبر : 2020253 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 03:57 | 8.7K بازدید | 11 دیدگاه

کارگران کارخانه را دوباره شاد می‌کنیم

سرمربی سایپا: خوش‌حساب نبودند، تیم افت کرد

سرمربی سایپا نسبت به اتفاقاتی که این تیم در طول فصل تجربه کرده صحبت کرد و معتقد است مدیران این تیم، در نیم فصل عجولانه تصمیم گرفتند.

سرمربی سایپا: خوش‌حساب نبودند، تیم افت کرد

به گزارش "ورزش سه"، مهدی حسینی‌نسب که در ابتدای فصل هدایت تیم سایپا را بر عهده داشت پس از اینکه برای مقطعی به دلایلی، از این تیم جدا شده بود و مجتبی سرآسیایی به‌عنوان سرمربی این تیم فعالیت داشت، دوباره به سایپا بازگشت و روز گذشته نارنجی‌پوشان با نتیجه 1-1 مقابل مس سونگون متوقف شدند تا تنها دستاورد او از این دیدار خارج از خانه، یک امتیاز باشد.

حسینی‌نسب درباره شرایط موجود بر پیرامون تیمش گفت: دوست ندارم به عقب برگردم ولی 14 هفته اینجا بودم و دیدید که در زمان 5 هفته صدرنشین بودیم و در آن زمان بیشترین مدت زمان صدرنشینی را داشتیم. مشکلاتی به وجود آمد، از عدم پرداختی‌های به موقع و مشکلات مربوط به پاداش‌ها دیدیم که روی بچه‌ها اثر منفی گذاشته و ما هم پس از آن دو بازی را باختیم. زمانی که من رفتم، فاصله تیم ما با صدر جدول 6 امتیاز بود و ما فردای آن هم یک بازی با نفت مسجدسلیمان داشتیم که اگر آن بازی را می‌بردم، فاصله‌مان به 3 امتیاز می‌رسیدیم و دغدغه عقب ماندن از کورس را نداشتیم.

او ادامه داد: مدیران ترجیح دادند این اتفاق بیفتد و ما هم پذیرفتیم. این پذیرفتن هم البته به اجبار بود. من داشتم به باشگاه می‌آمدم که جلوی من را گرفتند و این اتفاق برای تیمی مثل سایپا که تیمی فرهنگی، خوب نبود. وقتی که من سر تمرین می‌آیم و جلوی من را می‌گیری چون دارید سرمربی جدید را معرفی می‌کنید، کار خوبی نیست. البته من هم با آقای سرمربی جدید تماس می‌گرفتم. تا 5 هفته بعد از من هم اسم من به‌عنوان سرمربی بود و بقیه مربی بودند. بعد از آن نام من را جدا کردند و این مسائل به هر حال اخلاقی نیست. ما هم در جایی زندگی می‌کنیم که دوست داریم عدالت باشد. در کل شرایط خوبی رقم نخورد. صحبتی شد تا برگردیم تا این چند بازی را جلو ببریم و ببینیم فصل بعد چه خواهد شد.

1955672

وی افزود: بازی دیروز را هم دیدید که یک بازی پرتلاش بود که از تیم سایپا ندیده بود. بعد از ده هفته که ناکامی زیادی داشتیم، یک بازی خوب را به اجرا گذاشتند و در دقایق پایانی، زمانی که حس کردیم بازی تمام است، یک غفلتی کردیم و گل خوردیم تا بازی مساوی شود. انشالله تدارک خوبی می‌بینیم که در ادامه موفق باشیم.

سرمربی سایپا در اشاره به مسئله تلاش سران این تیم به لیگ برتر، خاطرنشان کرد: ما شروع فصل را در تیر ماه داشتیم و خیلی زود تیم را بستیم تا نیم فصل خوبی داشته باشیم. دیدیم که این اتفاق هم خوب بود و ما هم خوب کار کردیم. قرار بود تعهداتی انجام شود اما این کار انجام نشد. اگر نتوانی درصد را پرداخت کنی، تیم اذیت می‌شود. این تیم مثل فجر و خیبر نیست که تماشاگر کمک حالش باشد. برای صعود کردن یک همت جمعی و تدارک خوب لازم است. من سرمربی قبلا هم گفتم که تنها نمی‌توانم تیم را بالا بیاورم. این اتفاق نیفتاد و دیدیم که بعد از چند هفته که تیم خیلی خوب نتیجه می‌گرفت، پرداخت‌ها باعث شد تیم از نظر روحی و روانی افت کند. آنها می‌گفتند اگر برای باشگاه مهم باشد پاداش و پول می‌داد و این موضوع آنها را از نظر انگیزه پایین آورد.

حسینی‌نسب همچنین تاکید کرد: ما خیلی خوب شروع کردیم و داشتیم کارمان را به نحو احسن انجام می‌دادیم ولی وقتی تعهدی می‌دهی و انجام نمی‌دهی، بازیکن فکر می‌کند نسبت به آن بی‌توجه هستیم. 14 هفته‌ای که من بودم آنها با جان و دل کار می‌کردند ولی متاسفانه به‌خاطر مشکلاتی که بود، پول را ندادند و این مشکل را انداختند گردن سرمربی تا مقداری شرایط را اینگونه کنترل کنند اما بعدش هم دیدیم که تعویض سرمربی تغییری ایجاد نکرد.

1958534

سرمربی سایپا در پایان خاطرنشان کرد: من دوست دارم به‌عنوان یک سرمربی یا یک پیشکسوت، از مدیران بخواهم که وضعیت را تحمل کنند و پشت مربی خود بایستند مدیرعامل قبلی هم مشاوران خوبی نداشت که بتواند ایشان را کمک کند. این چالش‌ها برای تیم به وجود آمد. قرار بر این است که تعهدات گذشته انجام شود و مدیرعامل محترم آقای محمدی با بچه‌ها صحبت کرده و آنها قانع شده‌اند که این اتفاقات انجام می‌شود و تعهد مالی تا رقم آخر پرداخت می‌شود. یک ریل گذاری خوبی هم انجام می‌شود تا جای خالی سایپا در لیگ برتر پر شود. کارگران زیادی در سایپا دلخوشی‌شان این تیم است و انشالله تلاشمان باعث شود آنها شاد باشند.

دیدگاه‌ها