کد خبر : 2020256 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 04:48 | 14K بازدید | 12 دیدگاه

واگنین مکمل بازیکن‌های هجومی تراکتور:

انگیزه‌های یک برزیلی در نبرد تمام لاتین لیگ ایران!

گوستاوو واگنین با انگیزه بالایی در تمرین تراکتور شرکت کرد.

انگیزه‌های یک برزیلی در نبرد تمام لاتین لیگ ایران!

به گزارش "ورزش سه"، گوستاوو واگنین ستاره برزیلی تراکتور بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت مجدد به ترکیب این تیم بازگشت و در سه بازی اخیر نقش ویژه‌ای در جریان بازی‌های تراکتور داشته و با وظایف جدیدی که در ترکیب این تیم بر عهده گرفته به روند هجومی آنها کمک کرده است.

واگنین در مسابقات اخیر بیشتر مایل به کناره‌ها بازی می‌کند و آزادانه‌تر به داخل محوطه جریمه نفوذ می‌کند و با حضور ناگهانی برتری عددی را برای تراکتور ایجاد می‌کند و همچنین با هوش بالایی که دارد فضاسازی خوبی برای دیگر بازیکنان این تیم ایجاد می‌کند.

واگنین در این فصل 4 گل به ثمر رسانده و آماری بهتر از فصل گذشته ارائه کرده تا در دومین فصل حضور در تراکتور موثرتر باشد و به یکی از بازیکنان ثابت و تاثیرگذار این تیم تبدیل شود.

2020122

هفته پیش رو واگنین و آلوز باید مقابل روبرتو تورس به میدان بروند و این نبرد تمام لاتین یکی از جذاب‌ترین تقابل‌های فوتبال ایران خواهد بود و باید دید کدام بازیکن در قامت یک ستاره قد علم خواهد کرد.

ستاره تراکتور در تمرین امروز با انگیزه بود و جدیت تمرین را دنبال می‌کرد تا در هفته‌های پایانی با فرم ایده‌آلی به زمین مسابقه برود و فصل را به پایان برساند.

دیدگاه‌ها