کد خبر : 2020261 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 05:47 | 17.4K بازدید | 40 دیدگاه

آمار ریکاردو بهتر از سال گذشته:

الگوریتم جالب گلزنی ستاره پرتغالی تراکتور!

آلوز با میانگین هر 7 هفته یک گل آمار گلزنی بهتری نسبت به فصل گذشته دارد.

الگوریتم جالب گلزنی ستاره پرتغالی تراکتور!

به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو آلوز ستاره پرتغالی تراکتور دومین فصل حضورش در لیگ برتر ایران را تجربه می‌کند و چهار هفته مانده به پایان مسابقات آماری بهتر از فصل گذشته ارائه کرده و با عملکردی که داشته ستاره این تیم در لیگ بیست و سوم بوده است.

تورس فصل گذشته 12 پاس گل برای هم تیمی‌های خود ارسال کرده بود و در هیچکدام از مسابقات تراکتور موفق به گلزنی نشده بود اما در این فصل با 10 پاس گل و 3 گل و 13 تاثیرگذاری مستقیم بهتر از فصل قبل بوده است.

نکته جالب در مورد آلوز الگوریتم گلزنی این بازیکن است که با میانگین هر 7 هفته یک گل روند گلزنی را هم در این تیم پیش گرفته است، آلوز برای اولین گل خود 6 هفته صبر کرد و در هفتمین بازی خود برای تراکتور گلزنی کرد، این بازیکن برای گل بعدی خود 8 هفته در گلزنی ناکام بود و در هفته نهم توانست مقابل مس رفسنجان برای تراکتور گلزنی کند، او برای گل سوم خود هم باز هم 7 هفته در گلزنی موفق نبود و در بازی هفته گذشته مقابل فولاد گل زیبایی به ثمر رساند تا سومین گل خود را برای تراکتور در مجموع دو فصلی که به میدان رفته بود به ثمر برساند.

2019642

ریکاردو آلوز با مجموع 22 پاس گل و 3 گل یکی از بازیکنان شگفت‌انگیز و تاثیرگذار تراکتور در دو فصل اخیر لیگ برتر بوده و به واسطه همین درخشش محبوبیت خاصی بین هواداران تراکتور دارد و 4 هفته دیگر پیش روی خود دارد تا آمار خود را بهبود ببخشد و برای دومین فصل پیاپی عنوان گلسازترین بازیکن لیگ ایران را به دست آورد.

حضور آلوز پشت سر مهاجمان تراکتور برای آنها نعمتی است که البته در دو فصل اخیر آقای گلی از تیم تراکتور بیرون نیامده است و این مسئله در روند تیمی آنها به چشم می‌آید، ستاره پرتغالی علاوه بر خلاقیت بالایی که دارد قدرت حمل توپ و جنگندگی بالایی هم در خط هافبک دارد و هر تیمی در لیگ ایران آرزوی داشتن چنین بازیکن کاملی را خواهد داشت!

دیدگاه‌ها