کد خبر : 2020334 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 14:53 | 28.4K بازدید | 27 دیدگاه

ویسی به دنبال سربلندی در آزمون دشوار

متخصص بقا در لیگ کم نمی‌آورد! (عکس)

عبدالله ویسی انگیزه زیادی دارد تا بتواند فولاد را به منطقه امن جدول رده‌بندی لیگ برتر برساند.

متخصص بقا در لیگ کم نمی‌آورد! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اتفاقات عجیب در رقابت‌های لیگ برتر قرار گرفتن فولاد خوزستان در منطقه خطر محسوب می‌شود؛ تیمی که سابقه قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر را نیز دارد از ابتدای فصل جاری با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرد و حالا در فاصله ۴ هفته به پایان رقابت‌ها خطر سقوط به دسته پایین‌تر را احساس می‌کند.

فولادی‌ها زیر نظر عبدالله ویسی، سرمربی خود، کارشان را جلو می‌برند و آماده مسابقه با استقلال در هفته بیست و هفتم لیگ برتر می‌شوند.

ویسی که در سال‌های گذشته چند بار تجربه قرار گرفتن تیم‌هایش در منطقه سقوط را پشت سر گذاشته و از همه موارد موفق بیرون آمده حالا امیدوار است در فولاد هم بتواند سهمیه خوزستان را در لیگ برتر حفظ کند.

2020255

سرمربی باتجربه فولادی‌ها با انگیزه زیاد کارش را در این تیم جلو می‌برد؛ او سعی دارد روحیه بازیکنانش را برگرداند و از نظر فنی نیز بتواند آنها را در شرایط خوبی قرار بدهد تا تیمش در چهار هفته پایانی نتایج مطلوبی را به دست آورد.

فولاد در ادامه رقابت‌های لیگ برتر با استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان، پیکان تهران و نساجی مازندران دیدار خواهد کرد؛ مسابقاتی که می‌تواند برای فولادی‌ها بسیار دشوار باشد و البته آنها امید به کسب نتیجه در آن را دارند.

دیدگاه‌ها