کد خبر : 2020339 | 21 اردیبهشت 1403 ساعت 14:57 | 37.7K بازدید | 28 دیدگاه

نگرانی ستاره پرتغالی: بارسا دیگر او را نمی‌خواهد

مدیران بارسلونا تردید بسیاری برای ادامه همکاری با ژوائو کانسلو، ستاره پرتغالی این تیم، دارند.

نگرانی ستاره پرتغالی: بارسا دیگر او را نمی‌خواهد

به گزارش "ورزش سه"، کانسلو در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته با قراردادی قرضی و یک ساله از منچسترسیتی جدا شد و به بارسلونا پیوست و در همان ابتدا توانست عملکرد بسیار درخشانی را در ترکیب این تیم به نمایش بگذارد.

این بازیکن خیلی زود خودش را به ژوی ثابت کرد و توانست جایش را در ترکیب اصلی این تیم به دست آورد، اما شرایط در ادامه به همین شکل پیش نرفت و او نتوانست به درخششی که در ابتدای حضورش در این تیم داشت ادامه دهد و حالا شایعاتی درباره آینده او به گوش می‌رسد.

2013666

روزنامه اسپانیایی موندو دپورتیوو خبر داده است که مدیران بارسلونا حالا تردیدهای بسیاری برای ادامه همکاری با این ستاره پرتغالی دارند و این احتمال وجود دارد که او در پایان فصل بار دیگر مجبور شود به منچسترسیتی برگردد و جایی در بارسای فصل آینده نداشته باشد.

این ادعاها در حالی مطرح شده است که چند ماه پیش گفته شده بود که بارسا تمام تلاشش را برای حفظ کانسلو به کار خواهد گرفت و امیدوار است که بتواند با قیمتی مناسب او را به صورت دائمی به خدمت بگیرد و اگر توانایی انجام این کار را هم نداشته باشد، قرارداد قرضی او را به مدت یک فصل دیگر تمدید خواهد کرد، اما حالا به نظر می‌رسد که شرایط فرق کرده است.

دیدگاه‌ها