کد خبر : 2020450 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 05:16 | 38.6K بازدید | 44 دیدگاه

بازگشت عالیشاه و جانشین سروش؛

ترکیب احتمالی پرسپولیس با دو ابهام

تیم پرسپولیس در دیداری بسیار حساس به مصاف هوادار خواهد رفت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس با دو ابهام

به گزارش "ورزش سه"، تیم پرسپولیس در حالی رودرروی هوادار تهران قرار خواهد گرفت که در صورت پیروزی به صورت موقت راهی صدر جدول می‌شود و شانس این را دارد که با توقف استقلال، سرنوشت قهرمانی را در اختیار خود بگیرد.

در این بازی سروش رفیعی به دلیل محرومیت در اختیار پرسپولیس نخواهد بود و اوسمار ویه‌را برای مرکز میدان باید بازیکن دیگری را انتخاب کند. همچنین امید عالیشاه بعد از طی محرومیت خود به ترکیب سرخپوشان بازخواهد گشت.

نکته جالب در مورد ترکیب پرسپولیس این است که خط دفاع و دروازه این تیم تغییری ندارد و با ثباتی معنادار، انتخاب شده است. علیرضا بیرانوند آخرین شانس خود برای دستکش طلایی را جستجو می‌کند و جلوتر از او زوج گئورگی با حسین کنعانی تشکیل می‌شود. در جناح راست و چپ نیز دانیال اسماعیلی‌فر با عبدالکریم حسن بازی خواهند کرد.

2020472

یک خط جلوتر احتمالا سینا اسدبیگی در کنار مسعود ریگی بازی می‌کند. اسدبیگی در دیدار قبلی به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد و یک پاس گل هم داد و به همین علت شانس بیشتری نسبت به محمد خدابنده‌لو برای بازی در ترکیب اصلی دارد.

اوستون اورونوف و مهدی ترابی دو بازیکن کناری خط هافبک پرسپولیس هستند و در خط حمله نیز امید عالیشاه با عیسی آل‌کثیر بازی خواهند کرد تا بار هجومی تیم بر دوش این چهار نفر باشد.

2020470

ترکیب احتمالی پرسپولیس به این شرح است:
علیرضا بیرانوند
دانیال اسماعیلی‌فر
حسین کنعانی
گئورگی گولسیانی
عبدالکریم حسن
سینا اسدبیگی
مسعود ریگی
مهدی ترابی
اوستون اورونوف
عیسی آل کثیر
امید عالیشاه

دیدگاه‌ها