کد خبر : 2020576 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 15:51 | 42.1K بازدید | 14 دیدگاه

غلام‌زاده و فجر رکورددار کلین‌شیت در فصل جاری فوتبال؛

یک گلر بالاتر از پورحمیدی، حسینی و بیرانوند!

علی غلام‌زاده آمار جالب توجهی را در پایان هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ دسته اول به نام خود زده است.

یک گلر بالاتر از پورحمیدی، حسینی و بیرانوند!

به گزارش "ورزش‌ سه"، فجرشهید سپاسی شیراز با سرمربیگری مهدی رجب‌زاده یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر به شمار می‌رود و احتمال زیادی وجود دارد که طلایی‌پوشان فوتبال شیراز پس از یک فصل غیبت بار دیگر بتوانند به بالاترین سطح فوتبال ایران بازگردند.

در حال حاضر فجر با 61 امتیاز رتبه سوم جدول رده‌بندی مسابقات لیگ دسته اول را پایین‌تر از خیبر 67 امتیازی و چادرملوی 63 امتیازی در اختیار دارد و این در حالی است که شیرازی‌ها یک بازی عقب افتاده نیز مقابل استقلال ملاثانی در پیش دارند و اگر در این مسابقه با پیروزی از زمین خارج شوند، در رده دوم قرار خواهند گرفت. البته باشگاه فجر نسبت به رای کمیته انضباطی درباره اینکه بازی تکرار شود اعتراض کرده و باید دید کمیته استیناف چه رأیی درباره این بازی لغوشده در اهواز صادر می‌کند.

یکی از نکات قابل توجه درباره تیم مهدی رجب‌زاده عملکرد خط دفاعی و دروازه‌بان این تیم است که سبب شده علی غلام‌زاده که فصل گذشته سنگربان سوم تیم فوتبال فولاد خوزستان بود، موفق به ثبت 19 کلین‌شیت در 29 مسابقه شود.

2020588

در حال حاضر پورحمیدی، حسینی و بیرانوند به ترتیب با 15، 14 و 11 کلین‌شیت بهترین آمار را در لیگ برتر به نام خود زده‌اند و این آمار در 26 هفته ثبت شده است. غلام‌زاده در لیگ یک اما توانسته آمار قابل توجهی ثبت کند و طی 29 مسابقه 19 مرتبه دروازه‌اش را در مسابقات سخت بسته نگه داشته است.

نکته دیگر درباره دروازه‌بان متولد سال 24 ساله فجری‌ها اینکه او در این فصل دو مرتبه نیز با پاس‌های مستقیم خود زمینه‌ساز گل شده تا دو پاس گل نیز در جدول مسابقات به نام او ثبت شده باشد.

فجر با رجب‌زاده یکی از مدعیان جدی صعود به لیگ برتر است که باید دید در 5 هفته باقی‌مانده چه نتایجی کسب خواهد کرد.

2020589

دیدگاه‌ها