کد خبر : 2020658 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 20:56 | 39.2K بازدید | 74 دیدگاه

شجاع بالاخواه پورحمیدی، اخراج جنجالی! (عکس)

در آخرین دقایق بازی تراکتور و گل گهر، دو بازیکن این تیم اخراج شدند.

شجاع بالاخواه پورحمیدی، اخراج جنجالی! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، دیدار تیم‌های تراکتور و گل گهر در حالی به پایان رسید که در دقیقه 80 درگیری بین بازیکنان دو تیم به اخراج دو بازیکن دفاعی انجامید. در این صحنه حسین پورحمیدی به دلیل مصدومیت روی زمین افتاده بود و بازیکنان گل‌گهر برای اعتراض به او اقدام کردند و در همین لحظه، شجاع خلیل‌زاده به سمت پورحمیدی رفت تا بازیکنان گل گهر را از او دور کند.

با این حال به نظر سامان فلاح بود که برخورد عجیبی با شجاع داشت و در عین حال که به پورحمیدی بابت اتلاف وقت اعتراض می‌کرد، شجاع را هم هل داد که این موضوع مورد اعتراض شدید شجاع قرار گرفت.

ویدئو: 332479

همین برخورد سامان فلاح با واکنش شدید از سوی بازیکنان تراکتور همراه شد و این موضوع به یک درگیری بزرگ رسید که چهار پنج بازیکن دو تیم را درگیر خود کرد.

2020708

نکته جالب اینکه سعید مظفری‌زاده مدیر تیم تراکتور هم برای رسیدگی به این موضوع وارد زمین شد تا بازیکنان را از یکدیگر جدا کند اما تلاش او هم چندان نتیجه مثبتی نداشت.

2020707

در نهایت و پس از آرام شدن اوضاع، فرهاد امینی داور تعویضی این بازی، سامان فلاح و شجاع خلیل زاده را به سمت خود دعوت و با دو کارت قرمز، این دو بازیکن را اخراج کرد.

2020706

شجاع که قصد جدا کردن بازیکنان از یکدیگر را داشت و به نظر می‌رسید داور به اشتباه او را اخراج کرده باشد، کارت قرمز را باور نمی‌کرد و به شدت نسبت به تصمیم داور اعتراض داشت اما راه برگشتی نبود و مجبور شد که با همراهی کادر تیم تراکتور از زمین بیرون برود و بازی بعدی را هم از دست بدهد.

دیدگاه‌ها