کد خبر : 2020669 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 21:15 | 32.9K بازدید | 91 دیدگاه

رئیس کمیته داوران گفت حق با شماست اما...

درویش: با این حرف‌ها به ما امتیاز نمی‌دهند

رضا درویش صحبت‌های جالبی در مورد دعوتش به کمیته انضباطی انجام داد.

درویش: با این حرف‌ها به ما امتیاز نمی‌دهند

به گزارش "ورزش سه"، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس پس از بازی با هوادار در جمع خبرنگاران صحبت کرد. درویش درباره صدرنشینی موقت پرسپولیس گفت: ما ۴تا فینال داشتیم و یک فینال را با پیروزی گذراندیم و ۳ فینال دیگر مانده است. ان‌شالله برای بازی با استقلال خوزستان آماده می‌شویم.

او درباره دعوت شدن به کمیته اخلاق توضیح داد: ته کار است و از اول به عنوان‌های مختلف ما را احضار می‌کردند. من نمی‌دانم پیرامون چه چیزی است فقط امروز در راه که بودم یکی از خبرنگاران به ما گفتند که بناست بیاییم و ما هم طبق معمول گردن‌مان نازک است و مطیع هستیم.

ویدئو: 332472

درویش درباره فساد مالی باشگاه‌ها گفت: من هم شنیده‌ام. خوشبختانه دست توانایی بلند شد. سیستم دلالیسم با هدایت فضای مجازی و اهالی رسانه همراه‌شان بود. ما کراراً این را گوشزد کردیم ولی کمیته انضباطی و کمیته اخلاق ما را می‌خواست. به ظاهر سازمان‌های نظارتی به این نتیجه رسیده‌اند که خیلی مسائل بدی در فوتبال به وقوع پیوسته و همواره ادامه داشته‌. امیدوارم که یک روزی برسد و دیگر این مسائلی که یکی از اهالی با حمایت رسانه و بعضی از عوامل فوتبالی و غیرفوتبالی خط مشی فوتبال را تعیین نکنند. ان‌شاالله سالم‌سازی در فوتبال شروع شود و اینکه آنچه و آنکه شایسته است به حقش برسد.

ویدئو: 332475

درویش درباره جلسه با مالکان جدید باشگاه درباره آینده تیم گفت: پاداش برد چند روز پیش واریز شد ولی بنا بود که اعضای بانک‌های مختلف باشند و به صورت ضرب‌العجلی چند جلسه داشتیم که موانع اورژانسی را مرتفع کنیم. بناست در یکی دو روز آینده یک جلسه‌ای با مدیرعامل محترم بانک شهر و دو بانک دیگر داشته باشیم‌. اول اینکه برای اینکه در ادامه کار چه تعهداتی را سریع‌تر باید انجام دهیم و چه تعهداتی را که از قبل مانده بود انجام دهیم.

درویش درباره رای کمیته انضباطی برای بازیکن خاطی باشگاه استقلال گفت: این‌ها همه حاشیه است‌. بازیکن و کاپیتان ما در بازی قبل خطایی کرد که از نظر مسئولین کمیته داوران قرمز نداشت ولی دادند و هفته بعد همه داوران اذعان کردند که باید کارت دوم و سوم را بگیرند و خب نشد. خوشبختانه امروز خودم با رئیس کمیته داوران صحبت کردم و گفتند درست است و حق باشماست! ولی حق با شماست که چیزی را حل نمی‌کند، با حق با شماست به کسی امتیاز نمی‌دهند، بگویند دوهزار حق مال شما ولی یک مثقال امتیاز هم نمی‌دهند‌.

ویدئو: 332482

او درباره بازی آخر استقلال که خارج از تهران با حضور تماشاگران برگزار می‌شود گفت: ما اعتراض نکردیم. گفتیم از آنجا که همه شعار اعتدال و عدالت می‌دهند اگر بناست هر تصمیمی برای بازی در ورزشگاه شهید دستگردی که بدون هوادار است برای تیم‌های دیگر می‌گیرند، برای تیم ما هم همان تصمیم را بگیرند. وقتی امروز تصمیم گرفتند این بازی در این ورزشگاه بدون تماشاچی برگزار شود، یقینا برا آن بازی هم همین کار را می‌کنیم.

او درباره تماشاچی‌های این بازی گفت: به ما گفتند می‌توانید ۷۰ نفر معرفی کنید و ما هم معرفی کردیم ولی وقتی آمدیم ۷، ۸ نفر بیشتر راه ندادند‌. البته در نیمه ۱۰، ۱۵ نفر دیگر را هم راه دادند.

دیدگاه‌ها