کد خبر : 2020695 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 22:07 | 22.8K بازدید | 37 دیدگاه

قرمزپوشان در یک قدمی تیم مورایس؛

تراکتور و سپاهان مثل استقلال و پرسپولیس!

تیم فوتبال تراکتور با پیروزی برابر گل گهر و با استفاده از تساوی سپاهان در رفسنجان به یک امتیازی این تیم رسید.

تراکتور و سپاهان مثل استقلال و پرسپولیس!

به گزارش "ورزش‌ سه"، روز اول هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر با برگزاری 5 مسابقه پیگیری شد و در این بین دو مسابقه برای کسب جایگاه سومی بسیار پراهمیت بود. در یکی از این مسابقات طلایی پوشان اصفهانی در رفسنجان به مصاف مس رفتند و در دیگر مسابقه سرمه‌ای پوشان سیرجانی در تبریز با تراکتور مصاف دادند.
مصاف شاگردان مورایس و نویدکیا در پایان با تساوی یک بر یک تمام شد و تراکتور هم با دو گل موفق شد شاگردان اوزونیدیس را شکست دهد.
با نتایجی که به دست آمد سپاهان در پایان هفته بیست و هفتم و در فاصله 3 هفته مانده تا پایان مسابقات 48 امتیازی شد و تراکتور به لطف 3 امتیاز حساسی که به دست آورد، 47 امتیازی شد و به یک امتیازی سپاهان رسید.

2020753

کسب جایگاه سوم از این جهت برای تراکتور و سپاهان مهم است که اگر در جام حذفی نتوانند به قهرمانی دست پیدا کنند، حضور در رتبه سوم جدول لیگ می‌تواند آنها را به سطح دوم رقابت‌های باشگاهی در آسیا برساند و باید دید درنهایت 4 سهمیه فوتبال ایران در رقابت‌های باشگاهی قاره برای سال آینده کدام تیم‌ها خواهند بود.
با این وصف در سه هفته باقی مانده همانطور که استقلال و پرسپولیس برای کسب قهرمانی می‌جنگند، این نبرد میان تراکتور و سپاهان نیز برای کسب رتبه سومی جریان خواهد داشت.

دیدگاه‌ها