کد خبر : 2020760 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 01:38 | 11.7K بازدید | 5 دیدگاه

رانیری: میلان کالیاری را مانند کَره با چاقو بُرید!

کلودیو رانیری، سرمربی کالیاری، می‌گوید تیمش با وجود نمایش خوب، خیلی راحت از میلان شکست خورد.

رانیری: میلان کالیاری را مانند کَره با چاقو بُرید!

به گزارش "ورزش سه"، کالیاری پس از نمایش قابل توجه در هفته‌های اخیر امشب با نتیجه سنگین 5-1 مقابل میلان شکست خورد. آن‌ها آتالانتا را شکست داده‌اند، سپس مقابل اینتر و یوونتوس به تساوی 2-2 رسیدند.

کلودیو رانیری پس از بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "نتیجه کمی بعید به نظر می‌رسد، اما میلان 5 گل به ثمر رساند چون آن‌ها با استعداد هستند. ما در نیمه اول کمی ترسو بودیم و باید سعی می‌کردیم مشکلات بیشتری برای آن‌ها ایجاد کنیم. در نیمه دوم، ما بیشتر فشار آوردیم، موقعیت‌هایی ایجاد کردیم، به تیرک ضربه زدیم و سیوهای خوبی انجام دادیم. مثل کَره ما را با چاقو بریدند!

حیف شد، چون می‌توانستیم موقعیت‌هایمان را به گل تبدیل کنیم. احساس می‌‌کنم تعداد گل‌های مناسبی را در این فصل به ثمر رساندیم، اما تعداد گل‌های زیادی دریافت کرده‌ایم."

2020886

بازی مقابل ساسولو و فیورنتینا؟

حالا یک بازی بزرگ مقابل ساسولو در پیش است و فکر می‌کنم خیلی چیزها در آن زمان مشخص خواهد شد. دو بازی دیگر باقی مانده، به خوبی آماده می‌شویم و تلاش می‌کنیم تا بهترین کار را انجام دهیم.

بازیکنان دو تیم روز مادر را با نوشتن نام خانوادگی مادری‌شان روی پیراهن‌های خود جشن گرفتند. از رانیری سوال شد که آیا مادرش توصیه‌ای در مورد نحوه برخورد با تنش‌‌های هفته‌های پایانی لیگ دارد یا خیر؟

رانیری: او می‌گوید فقط کاری را که همیشه انجام می‌دادید، انجام دهید. او دیگر چیزی نمی‌گوید. او همیشه به من می‌گوید که چرا در چلسی به دامین داف بازی نداده‌ام!

احساس رویارویی با استفانو پیولی که شاگرد شما بود؟

من همیشه از دیدن او خوشحالم. متاسفم که او این مشکلات فعلی را پشت سر می‌گذارد، اما ما مربیان می‌دانیم که این بخشی از بازی است، وقتی برنده می‌شوید بهترین هستید، وقتی همه چیز درست پیش نمی‌رود، همه مقصریم. ما آن را می‌پذیریم و ادامه می‌دهیم.

دیدگاه‌ها