کد خبر : 2020797 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 11:59 | 19.4K بازدید | 20 دیدگاه

وقتی سروش هیچ یاری کنارش نداشت!

سروش رفیعی در تنهایی و با استرس فراوان بازی تیمش مقابل هوادار را تماشا کرد.

وقتی سروش هیچ یاری کنارش نداشت!

به گزارش "ورزش سه"، سروش رفیعی که با اخراج هفته قبل مقابل نساجی از بازی با هوادار محروم شده بود در روز محرومیت نیز تیمش را تنها نگذاشت و تماشاگر بازی حساس سرخ‌ها در ورزشگاه اکباتان بود.

نکته جالب اینکه رفیعی به تنهایی و با استرس فراوان بازی تیمش را دنبال می‌کرد و در دقایقی که پرسپولیس تحت فشار بود می‌شد اضطراب را در حرکات و چهره او به خوبی مشاهده کرد.

رفیعی که معمولا بعد از تعویض روی نیمکت هم پر استرس و پرجنب و جوش به نظر می‌رسد برعکس آنچه در زمین می‌بینید و همواره در کانون اتفاقات و برخوردهای مرکز زمین قرار دارد، این‌بار ساکت و تنها بود و هیچ یاری کنارش دیده نمی‌شد و شاید به‌خاطر همین شرایط برایش فرق می‌کرد.

2020940

به‌صورت کلی به نظر می‌رسد برای او هم مثل خیلی از بازیکنان تماشای بازی از روی سکوها و تلویزیون نسبت به حضور در میدان استرس بسیار بیشتری داشته باشد و حتی بازیکنی با تجربه بالای او هم در آن دقایق پرالتهاب نمی‌توانست واکنش‌هایش به اتفاقات درون زمین را پنهان کند و حتی دقایق پایانی را ایستاده تماشا کرد.

رفیعی حالا و بعد از یک جلسه محرومیت باید برای بازی مقابل استقلال خوزستان آماده می‌شود اما حالا غیر از محمد خدابنده‌لو رقیب قدرتمند دیگری به نام سینا اسدبیگی دارد که دیگر هافبک تدافعی صرف نیست و شبیه میلاد سرلک بازیسازی هم می‌کند.

دیدگاه‌ها