کد خبر : 2020852 | 23 اردیبهشت 1403 ساعت 14:06 | 30.2K بازدید | 16 دیدگاه

راز برد سرونوشت‌ساز ایران: این دو ستاره را مهار کن

صربستان دو قطر پاسور کاملا آماده را در ترکیب خود دارد.

راز برد سرونوشت‌ساز ایران: این دو ستاره را مهار کن

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال صربستان در حالی باید در بازی اول خود در لیگ ملت‌های والیبال مقابل ایران قرار بگیرد که در حال حاضر در پست قطر پاسور دو بازیکن سرحال و کاملا آماده دارد.

دراژن لوبوریچ یکی از آنها است که در حال حاضر در اوج آمادگی است، او با کنار زدن الکساندر آتاناسویچ در حال حاضر مرد اول صربستان در این پست است. لوبوریچ که در این فصل در فنرباغچه ترکیه بازی کرده است، تقریبا در تمامی دیدارهای این فصل تیمش امتیازآورترین بازیکن بود و با درخشش خود فنرباغچه را به فینال لیگ ترکیه و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا رساند. او که استاد کسب امتیاز در شرایط سخت نیز هست باید توسط مدافعین تیم ملی کنترل شود وگرنه برای تیم ملی دردسرساز خواهد شد.

البته این تنها دردسر تیم ملی والیبال ایران نخواهد بود، زیرا دیگر قطر پاسور این تیم الکساندر آتاناسویچ نیز کاملا آماده است و با تجربه‌ای که از سال‌ها بازی در پروجا ایتالیا و اسکرا بلچاتوف لهستان به دست آورده می‌تواند در صورت افت کیفی دراژن لوبوریچ به میدان بیاید و شرایط بازی را عوض کند. این بازیکن این فصل با تیم شانگهای قهرمان لیگ چین شد و می‌خواهد با عملکردی عالی دومین المپیک خود را تجربه کند.

همچنین سرویس‌های این دو بازیکن هم بسیار خطرناک و با سرعت بالا است و می‌تواند دریافت کننده‌ها و لیبروی تیم ملی را دچار دردسر کند. بازیکنان تیم ملی باید هم روی تور و هم عقب زمین کاملا مراقب این دو بازیکن باشند.

دیدگاه‌ها