کد خبر : 2020979 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 09:00 | 15.5K بازدید | 39 دیدگاه

آغاز فصل جدید سپاهان برای جام پرامید

تیم فوتبال سپاهان پس از یک روز استراحت از ساعاتی دیگر تمریناتش را در باغ فردوس از سر خواهد گرفت.

آغاز فصل جدید سپاهان برای جام پرامید

به گزارش "ورزش‌ سه"، طلایی‌پوشان اصفهانی در چارچوب روز اول هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر در رفسنجان به مصاف مس رفتند و به نتیجه‌ای بهتر از تساوی یک بر یک دست پیدا نکردند.

نتایج سینوسی سپاهان در لیگ از تساوی برابر آلومینیوم آغاز شد و آنها از آن زمان تاکنون نتوانسته‌اند شرایط مطلوبی را تجربه کنند و پس از پشت سر گذاشتن حواشی مربوط به سقف بودجه در کسب نتیجه دور از انتظار عمل کرده‌اند و حالا پس از اینکه صدر جدول را به استقلال و پرسپولیس تعارف کردند، در آستانه از دست دادن رتبه سوم هم قرار گرفته‌اند و تراکتور 47 امتیازی فقط یک امتیاز با آنها فاصله دارد.

2021258

در جام حذفی اما شرایط متفاوت است. آنها کارشان را در همین دوران پر فراز و نشیب با شکست 3 بر صفر شمس آذر آغاز کردند و سپس استقلال ملاثانی را نیز در ورزشگاه فولاد آرنا با پیروزی 2 بر یک از پیش رو برداشتند، تا حالا در شرایطی که استقلال و پرسپولیس حذف شده‌اند، یکی از 8 تیم حاضر در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام حذفی باشند.

سپاهان که روز شنبه مقابل مس بازی کرد، روز یکشنبه تمرین سبکی را پشت سر گذاشت و از ساعاتی دیگر کار جدی این تیم برای مصاف برابر ملوان که یکی از حریفان سرسخت مورایس و سپاهان طی دو سال اخیر بوده آغاز می‌شود. این در شرایطی است که مدیرعامل جدید باشگاه نیز معرفی شده و باید دید در روزهای آتی حضورش چه تاثیری در سیاست‌های باشگاه خواهد گذاشت.

دیدگاه‌ها