کد خبر : 2020984 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 09:05 | 401.7K بازدید | 270 دیدگاه

هق هق و خداحافظی از جمع اژدهایان؛

طارمی تا میلان اشک ریخت (عکس)

گریه مهاجم ایرانی پورتو در آخرین شب حضورش در ورزشگاه خانگی بند نمی‌آمد.

طارمی تا میلان اشک ریخت (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، پورتو در دو هفته آینده دو مسابقه خارج از خانه در لیگ برتر و فینال جام حذفی پرتغال مقابل براگا و اسپورتینگ لیسبون دارد و به همین دلیل یکشنبه شب آخرین بازی خود در فصل 24-2023 در ورزشگاه دو دراگائو را انجام می‌داد و مهدی طارمی هم انتظار داشت در این دیدار از ابتدا به زمین برود ولی این اتفاق نیفتاد و در پایان بازی با چشمانی اشک‌بار زمین را ترک کرد.

ویدئو: 332586

مهدی طارمی با اینکه هفته قبل یک گل زد و یک پاس گل داد، در دیدار یکشنبه شب برابر بوآویشتا به‌عنوان یار جانشین از دقیقه 59 به زمین آمد، ولی در همین مدت کوتاه هم دوباره توانایی‌های خود را به نمایش گذاشت و با گرفتن یک اخراجی از تیم حریف و زدن گل دوم و برتری تیمش در دقیقه 8+90 استثنایی کار کرد تا وداع شکوهمندانه و البته تلخی داشته باشد.

2021272

ستاره ایرانی پورتو در آخرین حضورش در ورزشگاه دو دراگائو شب دراماتیکی با زدن گل لحظه آخری برای پیروزی تیمش داشت و پس از باز کردن دروازه بوآویشتا خوشحالی کوتاه مدتی داشت و پس از آن فقط اشک می‌ریخت که این اتفاق پس از سوت پایان بازی هم رخ داد.

مهدی طارمی که چهار سال فوق‌العاده را همراه با پورتو داشت و همراه با این تیم به قهرمانی در لیگ برتر، جام حذفی و سوپر جام فوتبال پرتغال رسید و حضور در جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا و گلزنی مقابل تیم‌های بزرگ مثل چلسی، یوونتوس، لیورپول و... را تجربه کرد، یکشنبه شب آخرین بازی خود با پیراهن اژدهایان را در ورزشگاه دو دراگائو انجام داد و به شدت از این اتفاق ناراحت بود.

2021270

ستاره ایرانی پورتو که خودش را برای انتقال به اینتر میلان آماده می‌کند، پس از پایان بازی به شدت گریه می‌کرد و سرش را روی دوش هم‌تیمی‌ها و مربیان گذاشته بود تا کمی آرام شود و لحظاتی بعد هم به سمت تماشاگران رفت و از آنها خداحافظی کرد.

مهدی طارمی دو بازی دیگر همراه با پورتو دارد و هفته آینده باید در آخرین مسابقه لیگ برتر پرتغال مقابل براگا قرار بگیرد و پس از آن هم در فینال جام حذفی به مصاف اسپورتینگ لیسبون، قهرمان لیگ برود که هر دو بازی برای تیمش اهمیت زیادی دارد و انتظار می‌رود این ستاره ایرانی از ابتدا در ترکیب حاضر باشد.

2021271
2021273

دیدگاه‌ها