کد خبر : 2021196 | 24 اردیبهشت 1403 ساعت 23:48 | 2.8K بازدید | 0 دیدگاه

پایان انتخابی تیم ملی ووشو با معرفی نفرات برتر

مسابقات ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ایران، با معرفی نفرات و تیم‌های برتر به پایان رسید.

پایان انتخابی تیم ملی ووشو با معرفی نفرات برتر

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، رقابت‌های ووشو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسالان، به میزبانی مشهد برگزار شد و امروز (دوشنبه - ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) با معرفی نفرات و استان‌های برتر به پایان رسید.

با تصمیم کادر فنی تیم ملی، نفرات برتر این مسابقات جهت اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۲۴ - ماکائو ۲۰۲۴ به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند تا در انتخابی‌های درون اردویی شرکت کنند.

نفرات برتر این مسابقات در بخش ساندا به شرح زیر معرفی شدند:

وزن ۵۲ کیلوگرم:

۱- سینا صادقی آجرلو از خراسان رضوی

۲- سید کمیل قاسم‌زاده از مرکزی

۳- ابراهیم نادری از چهارمحال و بختیاری و محمدجواد آرین از خراسان شمالی (سوم مشترک)

وزن ۵۶ کیلوگرم:

۱- علیرضا مقصودی از قشم

۲- مهدی سیدحسینی از خراسان رضوی

مسعود انصاری از آذربایجان شرقی و امیرحسین همتی از مرکزی (سوم مشترک)

وزن ۶۰ کیلوگرم:

۱- مهدی کرمانی از خراسان رضوی

۲- سعید جاوید از کرمان

۳- مهزیار محمدنژاد از قشم و مهدی عوض‌پور از همدان (سوم مشترک)

وزن ۶۵ کیلوگرم:

۱- رضا عبدالهی از اردبیل

۲- امیرمحمد محسن‌پور از مازندران

۳- امیرحسین ابراهیمی از قشم و علیرضا نورزاده از خراسان رضوی (سوم مشترک)

وزن ۷۰ کیلوگرم:

۱- عرفان محرمی از اردبیل

۲- محمد فرهادی از فارس

۳- محمدحسین شاهوردی از چهارمحال و بختیاری و ابوالفضل آقایی از خراسان شمالی (سوم مشترک)

وزن ۷۵ کیلوگرم:

۱- جعفر شیرزاد از اردبیل

۲- مهدی رضایی از قزوین

۳- نوید غفاری از هرمزگان و ابراهیم اصلانی از زنجان (سوم مشترک)

وزن ۸۰ کیلوگرم:

۱- رضا کاویان‌پور از مازندران

۲- امیر کریمی از کردستان

۳- مهرشاد باروجی از هرمزگان و سهیل احمدی از گیلان (سوم مشترک)

وزن ۸۵ کیلوگرم:

۱- سیاوش دادرس از اردبیل

۲- محمد لولوئی از خراسان رضوی

۳- محمدرضا الهقلی از مازندران و کسری لورائی از هرمزگان (سوم مشترک)

وزن ۹۰ کیلوگرم:

۱- محمدشیر آقایی از مازندران

۲- پدرام محمدعظیمی از زنجان

۳- حمید فرزانه از اردبیل و سجاد پورجهانی از لرستان (سوم مشترک)

وزن ۹۰+ کیلوگرم:

۱- محمد نصیری از مازندران

۲- عبداله غلامی از تهران

۳- اشکان برجی از قم و علیرضا آذین از یزد (سوم مشترک)

نفرات برتر این مسابقات در بخش تالو نیز به شرح زیر معرفی شدند:

فرم چانگ‌چوان:

۱- ابوالفضل قره‌باغی از زنجان

۲- علی قاسمی از فارس

۳- حمید اسماعیلی از زنجان

فرم دائو شو:

۱- حمید اسماعیلی از زنجان

۲- فاتح حیدریان از کردستان

۳- امیر محمدرضایی از خراسان رضوی

فرم گوئن شو:

۱- حمید اسماعیلی از زنجان

۲- امیر محمدرضایی از خراسان رضوی

۳- فاتح حیدریان از کردستان

فرم جین‌شو:

۱- ابوالفضل قره‌باغی از زنجان

۲- امین قربانی‌پور از خراسان رضوی

۳- بهروز بخشی‌زاده از البرز

فرم چیانگ‌شو:

۱- ابوالفضل قره‌باغی از زنجان

۲- علی قاسمی از فارس

۳- امین قربانی‌پور از خراسان رضوی

فرم نان‌چوان:

۱- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی

۲- مهدی خانی از اصفهان

۳- امید دهقان از فارس

فرم نن‌گوئن:

۱- مهدی خانی از اصفهان

۲- امید دهقان از فارس

۳- عرفان اعتضادجبلی از خراسان رضوی

فرم نن‌دائو:

۱- مهدی خانی از اصفهان

۲- امید دهقان از فارس

۳- مهدی رنجبری از آذربایجان غربی

فرم تای‌چی چوان:

۱- مهدی اخلاق‌عالی از فارس

۲- مهدی خداشناس از لرستان

۳- امیرحسین نظری از خراسان رضوی

فرم تای‌چی‌جین:

۱- مهدی اخلاق‌عالی از فارس

۲- امیرحسین نظری از خراسان رضوی

۳- مهدی خداشناس از لرستان

رده‌بندی نهایی تیم‌های حاضر در این مسابقات نیز به شرح زیر معرفی شدند:

۱- زنجان (۵ طلا، یک نقره و ۲ برنز)

۲- اردبیل (۴ طلا و یک برنز)

۳- خراسان رضوی (۳ طلا، ۴ نقره و ۴ برنز)

دیدگاه‌ها