کد خبر : 2021284 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 12:34 | 6.6K بازدید | 32 دیدگاه

پنجمین شکست متوالی ویسی برابر نکونام

عبدالله ویسی هر پنج تقابل خود برابر جواد نکونام را واگذار کرده است.

پنجمین شکست متوالی ویسی برابر نکونام

به گزارش "ورزش سه"، استقلال با یک برد اقتصادی دیگر موفق شد برابر فولاد به پیروزی برسد و به رقابت سختی که با پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی دارد، ادامه دهد. حالا آبی‌پوشان برای قهرمانی، نیازمند پیروزی در سه دیدار بعدی خود هستند.

جدال دیروز دو تیم، پنجمین تقابل میان جواد نکونام و عبدالله ویسی بود. سرمربی استقلال که پیش از این نیز توانسته بود چهار مرتبه از سد همکار خود عبور کند، برتری‌هایش را در این دوئل دو نفره به عدد پنج رساند.

2021778

شاید نکته جالب این باشد که ویسی با پنج تیم مختلف مقابل نکونام همواره شکست خورده است و تاکنون حتی موفق به کسب یک امتیاز نیز از جدال‌های رودررو نشده است.

نکونام یک‌بار با نساجی، دو بار با فولاد و دو مرتبه با استقلال توانسته است به ترتیب تیم‌های نفت مسجدسلیمان، شاهین بوشهر، پیکان، صنعت نفت و بالاخره فولاد را شکست دهد که هدایت تمامی این تیم‌ها بر عهده عبدالله ویسی بوده است.

البته ناگفته نماند که با وجود حضور فولاد در پایین جدول رده‌بندی، آنها پس از گلی که دریافت کردند، نمایش قابل قبولی را مقابل استقلال ارائه داده و حتی زمانی‌که بازی با تساوی بدون گل نیز دنبال می‌شد، شوت ابراهیم حصار به تیرک دروازه حسینی برخورد کرد.

دیدگاه‌ها