کد خبر : 2021307 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 13:58 | 22K بازدید | 25 دیدگاه

واکنش طیب‌نیا به پیشنهادات هواداران سپاهان

روز گذشته در جلسه معارفه مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان، طیب‌نیا مدیرعامل کارخانه درباره هواداران هم صحبت کرد.

واکنش طیب‌نیا به پیشنهادات هواداران سپاهان

به گزارش "ورزش‌سه"، طی ماه‌های اخیر فضای پرآشوبی پیرامون باشگاه سپاهان وجود داشته و هواداران این تیم در برخی از برهه‌های فصل حملات تندی را نسبت به مدیرعامل باشگاه، اعضای هیئت مدیره، کادر فنی و همینطور بازیکنان داشته‌اند.

هواداران سپاهان در ماه‌های گذشته نظرات مختلفی پیرامون انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه داشته‌اند و حالا که با مهدی آذربایجانی مواجه شده‌اند، با وجود اینکه بسیاری از آنها شناختی از مرد اول باشگاه‌شان ندارند، قرار بر حمایت گذاشته‌اند. در تمام این مدت خطاب آنها طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه بوده و از او خواسته‌اند که مطابق میل آنها تصمیم‌گیری کند.

طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه سپاهان در جلسه معارفه مدیرعامل جدید باشگاه صحبت‌هایی نیز درباره هواداران سپاهان و درخواست‌های آنها مطرح کرد تا مشخص شود فضای مجازی و اتفاقات آن را با جزئیات دنبال می‌کند.

او در این بخش از صحبت‌هایش گفته است: «باید به هواداران توجه شود، اگر هواداران حرفی می‌زنند از سر دلسوزی و هیجان است. البته در این زمینه ممکن است افرادی نیز باشند که قصد آسیب زدن دارند که باید آنها را نیز مدیریت کرد. خود هواداران نیز نباید اجازه دهند کسی به جامعه هواداری آسیب بزند. همچنین باید از همه ظرفیت‌های مهم هواداری استفاده و توجه ویژه‌ای به هواداران شود و جنبه‌های تشویقی برای کانون هواداران مد نظر قرار گیرد.»

او سپس توضیح داده که چطور مهدی آذربایجانی را برای مدیریت باشگاه انتخاب کرده است: «با توجه به پیچیدگی‌های باشگاه‌داری و ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن هم در باشگاه سپاهان، افراد مختلفی برای این سمت به ما معرفی شد و در بررسی‌های صورت گرفته در جمع‌بندی به دکتر آذربایجانی رسیدیم که امیدواریم برنامه‌هایی که دارند را دنبال کنند و به موفقیت برسند.»

دیدگاه‌ها