کد خبر : 2021360 | 25 اردیبهشت 1403 ساعت 17:45 | 3.1K بازدید | 1 دیدگاه

7 مدال حاصل تلاش نمایندگان پومسه در روز نخست

روز نخست مسابقات پومسه قهرمانی آسیا با کسب هفت مدال طلا برای نمایندگان کشورمان به پایان رسید.

7 مدال حاصل تلاش نمایندگان پومسه در روز نخست

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، هشتمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا از صبح امروز (سه‌شنبه - 25 اردیبهشت ماه) در شهر دانانگ کشور ویتنام آغاز شد و نمایندگان کشورمان در روز نخست مسابقات موفق به کسب دو مدال طلا، سه نقره و دو برنز شدند.

در رقابت‌های رده سنی زیر 40 سال، مهدیه عقبایی با برتری مقابل نمایندگان هند، هنگ‌کنگ و کره جنوبی موفق به کسب مدال طلا شد.

یاسمن لیموچی نیز در بخش انفرادی ابداعی زیر 30 سال پس از فینالیست شدن در دور مقدماتی، در مرحله نیمه نهایی نیز بالاتر از نمایندگان کره جنوبی و تایلند به دومین مدال طلای نمایندگان کشورمان دست یافت. در رده سنی زیر 50 سال، آتوسا فرهمندپارسا هم در رده سنی زیر 50 سال پس از نماینده کره جنوبی به مدال نقره رسید.

در رقابت‌های بخش آقایان، یاسین زندی در رده سنی زیر 30 سال در دیدار نهایی مغلوب نماینده کره جنوبی شد و به مدال نقره رسید. مهدی جمالی نیز در رده سنی 31 تا 40 سال مغلوب نماینده کره جنوبی شد و به مدال نقره دست یافت.

علی سلمانی در رده سنی زیر 50 سال پس از نمایندگان کره جنوبی و فیلیپین سوم شد و به مدال برنز دست یافت. محمدتقی حاتمی نیز در رده سنی زیر 60 سال به نشان برنز رسید.

همچنین مرجان تاجی در رده سنی زیر 30 سال از دور رقابت‌ها کنار رفت.

بر اساس برنامه مسابقات، فردا (چهارشنبه - 26 اردیبهشت ماه) رقابت‌های بخش تیمی برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها