کد خبر : 2021471 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 11:08 | 23K بازدید | 98 دیدگاه

پورموسوی: تیم‌ها بیشتر از کمک‌داورها ضربه می‌بینند:

مقابل پرسپولیس نمایش خوبی خواهیم داشت

سرمربی استقلال خوزستان ابراز امیدواری کرد که شاگردانش مانند دیگر بازی‌هایی که مقابل تیم‌های بزرگ داشتند مقابل پرسپولیس هم عملکرد خوبی داشته باشند.

مقابل پرسپولیس نمایش خوبی خواهیم داشت

به گزارش ورزش سه، سیروس پورموسوی سرمربی استقلال خوزستان در گفتگوی تلوزیونی که انجام داد از هواداران این تیم بابت شکست سنگین مقابل نساجی عذرخواهی کرد و مسئولیت این باخت را پذیرفت.

سرمربی استقلال خوزستان درباره شرایط این باشگاه گفت: هفته قبل که توانستیم مقابل سپاهان در اصفهان امتیاز کسب کنیم من در کنفرانس مطبوعاتی گفتم که هنوز هیچ چیز تمام نشده است و باتوجه به فشردگی که در لیگ است هفته سی‌ام می‌توانیم یک نفس راحت بکشیم و بگوییم تیم ما در لیگ ماندگار شد، هر پنج تیم می‌توانند به ماند امیدوار باشند و نگران سقوط هم باشند.

پورموسوی نسبت به شرایط این تیم در بازی با پرسپولیس گفت: امیدوار هستم که بعد از شکست سنگین که در اهواز به دست آمد بتوانم بازیکنانم را با ریکاوری آماده مسابقات کنم، باید برای آنها جا بندازیم که سه مسابقه حساس داریم از جمله بازی با پرسپولیس، مطمئن هستم با توجه به شرایط پرسپولیس ورزشگاه آزادی پر از جمعیت خواهد شد و بازی سختی خواهد بود، امیدوارم در این چند روز خیلی خوب ریکاوری کنیم و به مسابقات برگردیم.

وی افزود: بازیکنان ما در این فصل نشان دادند در بازی‌های سخت و مقابل تیم‌های بزرگ نمایش خوبی داشتیم و امیدوارم در بازی با پرسپولیس هم اتفاق بی‌افتد.

پورموسوی در انتها در پاسخ به اینکه چه درخواستی از فدراسیون فوتبال دارید گفت: من با کمالوند و ویسی صحبت کردم و هم نظر هستیم، کارگروه فدراسیون آمده و دیگر تک بعدی نیست، همانطور که روی داور وسط حساسیت به خرج می‌دهند باید روی کمک داور حساسیت بیشتری باشد، تیم‌ها بیشتر از کمک داورها ضربه می‌خورند، کمک داور حتی نمی‌تواند روی یک خط با دفاع باشد، گل اولی که مقابل نساجی خوردیم و خطای پنالتی که دادیم مشکوک به آفساید بود.

دیدگاه‌ها