کد خبر : 2021491 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 12:35 | 42.2K بازدید | 78 دیدگاه

نگرانی آنچلوتی: قهرمانی رئال قطعی نیست

کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، نگران از دست رفتن تمرکز بازیکنانش پیش از فینال لیگ قهرمانان است.

نگرانی آنچلوتی: قهرمانی رئال قطعی نیست

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید شب گذشته موفق شد با ارائه یک عملکرد خوب و درخشان با پنج گل برابر آلاوس به پیروزی برسد و روند شکست ناپذیری‌اش در رقابت‌های لالیگا را همچنان حفظ کند تا با تمام توانش آماده حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا برابر دورتموند شود.

شاگردان کارلو آنچلوتی پیش از این موفق شدند با پیروزی برابر بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به بازی فینال راه پیدا کنند و حالا باید در تاریخ ۱۲ خرداد در ورزشگاه ومبلی لندن روبروی دورتموند به میدان بروند و امیدوار هستند که بتوانند با کسب پیروزی در این بازی برای پانزدهمین بار این جام را به خانه ببرند.

2018442

اما نشریه رلوو مدعی شده است که آنچلوتی نگرانی بسیاری برای بازی فینال دارد. این مربی ایتالیایی در طول این مدت بارها به بازیکنانش تاکید کرده است که باید تمرکزشان را تا زمان برگزاری فینال برابر دورتموند حفظ کنند و خودشان را از پیش قهرمان ندانند. 

او نمی‌خواهد خیال هیچکس آسوده باشد و معتقد است که بهترین روش برای آماده شدن پیش از این دیدار مهم این است که در تمامی دیدارهای باقی مانده تا پیش از این بازی با تمام توان بازی و رقابت کنند و این موضوع اهمیت بسیاری برای او دارد.

دیدگاه‌ها