کد خبر : 2021496 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 12:48 | 20.5K بازدید | 41 دیدگاه

کری ستاره سیتی برای آرسنالی‌ها: از دست‌تان در رفتیم!

کایل واکر، ستاره منچسترسیتی، پس از پیروزی برابر تاتنهام هواداران آرسنال را مسخره کرد.

کری ستاره سیتی برای آرسنالی‌ها: از دست‌تان در رفتیم!

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی شب گذشته در رقابت‌های هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس به مصاف تاتنهام رفت و موفق شد با درخشش ارلینگ هالند و دو گلی که این بازیکن به ثمر رساند برابر این تیم به پیروزی برسد و به صدر جدول این مسابقات برگردد.

اتفاق جالبی که پیش از این بازی رخ داد این بود که هواداران آرسنال شب قبل از برگزاری این دیدار مقابل هتلی جمع شدند و سعی کردند با آتش بازی و ایجاد سر و صدای بسیار زیاد مانع از استراحت درست بازیکنان سیتی شوند تا آنها نتوانند در بازی برابر تاتنهام تمرکز کافی داشته باشند. این در حالی بود که بازیکنان سیتی در هتل حضور نداشتند.

2018547

همین موضوع باعث شد که بسیاری از هواداران سیتی در شبکه‌های اجتماعی به تمسخر آنها مشغول شوند و واکر هم پس از کسب این پیروزی مهم و ارزشمند نتوانست به این اتفاق اشاره نکند و کنایه سنگینی به هواداران تیم رقیب زد.

این بازیکن در حالی که لبخندی به لب داشت در گفتگو با اسکای اسپورت اظهار داشت: «شب گذشته نتوانستم بخوابم و به سختی خوابیدم. امروز به هتل رفتیم و شنیدم که آنها سعی داشتند شب قبل از بازی که ما آنجا نبودیم سروصدا و آتش‌بازی کنند. از دست‌شان در رفتیم! یک ساعت در عصر سعی کردم بخوابم تا تمرکز کافی را داشته باشم.»

دیدگاه‌ها