کد خبر : 2021521 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 13:55 | 36K بازدید | 39 دیدگاه

اعتراف هالند: واقعا از این بازی ترسیده بودم

ارلینگ هالند، ستاره منچسترسیتی، می‌گوید بازی برابر تاتنهام برایش پر از احساس ترس و هیجان بوده است.

اعتراف هالند: واقعا از این بازی ترسیده بودم

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی شب گذشته در دیدار معوقع از رقابت‌های هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس روبروی تاتنهام به میدان رفت و موفق شد با نتیجه ۰-۲ برابر این تیم به پیروزی برسد و در فاصله یک هفته تا پایان این مسابقات صدر جدول را از آرسنال پس بگیرد.

پیروزی در این بازی اهمیت بسیار زیادی برای شاگردان پپ گواردیولا داشت و آنها توانستند به بهترین شکل از این فرصت استفاده کنند و حالا سرنوشت قهرمانی در هفته آخر در دیدار برابر وستهم در دست خودشان خواهد بود و آرسنال باید منتظر باخت یا مساوی این تیم باشد.

2022026

هالند که هر دو گل تیمش در این بازی را به ثمر رساند، پس از پایان این دیدار در گفتگو با بی‌بی‌سی اسپورت اظهار داشت: «این بازی کمی وحشتناک بود. احساسات بسیاری را تجربه کردیم. ما عصبی بودیم که برای چنین دیدارهای مهمی طبیعی است اما برنده شدیم. هدف ما همین بود. مهم نیست که چطور برنده شدیم. فقط برنده شدیم. حالا باید به بازی بعدی فکر کنیم.

من واقعا در جریان بازی عصبی بودم و البته که پیش از پنالتی هم ترسیده بودم، اما کمی هیجان هم داشتم. همه چیز فقط به این مربوط بود که بتوانم توپ را به تور دروازه برسانم. این کاری بود که در نهایت انجام دادم و حالا با خوشحالی و آرامش و تمرکز به بازی بعدی می‌روم.»

دیدگاه‌ها